eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta, Plzeň a Liberec v EL, Bayern–Dortmund, Atlético–Real!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔28.9.2015

kameraTV PROGRAM V DOBĚ OD 28. ZÁŘÍ DO 5. ŘÍJNA 2015

PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ 2015

6.40:  Studio fotbal – Dohráno (souhrn z 8. kola Synot ligy) – ČT Sport.

18.00: Pogoň Štětín – Jagiellonia Bialystok (utkání 10. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam v 1.15 hodin.

20.00 (výkop 20.15):  Eintracht Braunschweig – Greuther Fürth (utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.55 (výkop 21.00): West Bromwich Albion – FC Everton (utkání 7. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

ÚTERÝ 29. ZÁŘÍ 2015

18.30:  LOSC Lille – FC Nantes (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Záznam na Sport 1 v 0.30 hodin.

20.15 (výkop 20.45): FC Barcelona – Bayer Leverkusen (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů a sestřih z ostatních úterních zápasů Ligy mistrů) – ČT Sport.

20.25 (výkop 20.45): BATE Borisov- AS Řím, FC Arsenal – Olympiakos Pireus, Bayern Mnichov – Dinamo Záhřeb, FC Porto – FC Chelsea, Maccabi Tel Aviv – Dynamo Kyjev, Olympique Lyon – FC Valencie, Zenit Petrohrad – KAA Gent (sedm zápasů 2. kola základních skupin Ligy mistrů podle diváckého výběru) – O2 Sport.

23.00: Studio Ligy mistrů (sestřih z úterních zápasů 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 Sport.

STŘEDA 30. ZÁŘÍ 2015

17.55 (výkop 18. 00): FC Astana – SK Galatasaray Istanbul (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – O2 Sport.

18.00: Milovice – Most (odložené utkání 2. kola ligy malého fotbalu) – ČT Sport.

20.00: 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – FC Rádio Krokodýl Brno (utkání 3. kola Chance futsalové ligy) – ČT Sport.

20.20 (výkop 20.45): Vybrané utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů – slovenská Jednotka (STV 1).

20.25 (výkop 20.45): Vybrané utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů a sestřih z ostatních středečních zápasů Ligy mistrů – německá ZDF.

20.25 (výkop 20.45): Malmö FF – Real Madrid, Šachťar Doněck – Paris Saint-Germain, CSKA Moskva – PSV Eindhoven, Manchester United – VfL Wolfsburg, Atlético Madrid – Benfica Lisabon, Juventus Turín – FC Sevilla, Borussia Mönchengladbach – Manchester City (sedm zápasů 2. kola základních skupin Ligy mistrů podle diváckého výběru) – O2 Sport.

20.35 (výkop 20.45): Vybrané utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů – rakouská ORF 1.

22.45: Studio Ligy mistrů (sestřih ze středečních zápasů 2. kola základních skupin Ligy mistrů) – ČT Sport. O2 Sport od 23.00 hodin, slovenská Jednotka (STV 1) od 22.50 hodin, rakouská ORF 1 od 22.50 hodin.

ČTVRTEK 1. ŘÍJNA 2015

18.30 (výkop 19.00):  Sparta Praha – APOEL Nikósie (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1a NOVA Sport 2.

20.05:  Studio fotbal – Extra (pozvánka na 9. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

20.30 (výkop 21.05): FC Villarreal – Viktorie Plzeň (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy a sestřih z ostatních zápasů Evropské ligy) – ČT Sport.

20.45 (výkop 21.05): Vybrané utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy – slovenská Dvojka (STV 2).

20.55 (výkop 21.05): Olympique Marseille – Slovan Liberec (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.05): FC Liverpool – FC Sion (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

23.30: Sestřih z utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2.

PÁTEK 2. ŘÍJNA 2015

17.45 (výkop 18.00): Ruch Chorzów – Pogoň Štětín (utkání 11. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2. Záznam ve 3.00 hodin.

17.45 (výkop 18.00): VFL Wolfsburg – SC Freiburg (utkání 4. kola německé bundesligy žen) – Eurosport. Záznam ve 3.00 hodin.

18.00: Slovan Bratislava – ViON Zlaté Moravce (utkání 12. kola slovenské Fortuna ligy) – Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2.

20.05 (výkop 20.15): Baník Ostrava – Sigma Olomouc (utkání 9. kola Synot ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.00 hodin.

20.30: SV Darmstadt – Mohuč 05 (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. Záznam ve 4.45 hodin.

20.30:  Celta Vigo – FC Getafe (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30:  LOSC Lille – SC Montpellier Hérault (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam na Sport 2 v 1.30 hodin.

20.45 (záznam, výkop ve čtvrtek ve 21.05):  FC Schalke 04 – FC Asteras Tripolis (utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

1.00: DC United – New York City (utkání 31. kola americké MLS) – Eurosport 2.

SOBOTA 3. ŘÍJNA 2015

13.00:  Vybrané utkání 4. kola španělské Primera División ve futsale – Sport 1. Záznam ve 4.00 hodin.

13.40 (výkop 13.45): Crystal Palace – West Bromwich Albion (utkání 8. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

15.00: FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram (utkání 9. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.00: Zbrojovka Brno – FK Teplice (utkání 9. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.15 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – VfL Wolfsburg (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00):  Manchester City – Newcastle United (utkání 8. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

16.00: FC Sevilla – FC Barcelona (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

16.00: Zenit Petrohrad – FK Rostov na Donu (utkání 11. kola ruské Premier Ligy) – Slovak Sport TV 1.

17.30 (výkop 18.15):  Fastav Zlín – FK Jablonec (utkání 9. kola Synot ligy a sestřih sobotních zápasů) – ČT Sport.

17.30: Olympique Lyon – Stade Remeš (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) –  Sport 1.

18.00: FC Carpi 1909 – FC Turín (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 od 24.00 hodin.

18.15: FC Granada – Deportivo La Coruňa (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.20: AS Trenčín – Zemplín Michalovce (utkání 12. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.

18.25 (výkop 18.30): FC Chelsea – FC Southampton (utkání 8. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Norwich City – Leicester City (utkání 8. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Záznam na Digi Sport 2 ve 23.00 hodin.

22.30 (záznam, výkop 16.00): AFC Sunderland – West Ham United (utkání 8. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

20.30: Espanyol Barcelona – Sporting Gijón  (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.45: Chievo Verona – Hellas Verona (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 ve 2.00 hodin.

22.00: UD Las Palmas – SD Eibar (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

22.00: FC Málaga – Real Sociedad San Sebastian (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

22.30 (záznam, výkop 16.00): AFC Sunderland – West Ham United (utkání 8. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

23.00: FC Toronto – Philadelphia Union (utkání 31. kola americké MLS) – Eurosport.

1.00: New York Red Bulls – Columbus Crew (utkání 31. kola americké MLS) – Eurosport 2.

NEDĚLE 4. ŘÍJNA 2015

12.00: Rayo Vallecano – Betis Sevilla (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

12.30: Dynamo Moskva – CSKA Moskva (utkání 11. kola ruské Premier Ligy) – Slovak Sport TV 1.

13.50 (výkop 14.00):  FK Senica –  DAC Dunajská Streda (utkání 12. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).

14.00 (výkop 14.30): Slavia Praha – Dukla Praha (utkání 9. kola Synot ligy) – O2 Sport.

14.25 (výkop 14.30): FC Everton – FC Liverpool (utkání 8. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

14.30: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven (utkání 8. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 2.

15.00:  Sampdoria Janov – Inter Milán (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam na Sport 2 v 1.00 hodin.

15.30:  FC Schalke 04 – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00: Athletic Bilbao – FC Valencie (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

16.00 (výkop 16.30):  Rapid Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání 10. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Arsenal – Manchester United (utkání 8. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

16.55 (výkop 17.00): Swansea City – Tottenham Hotspur (utkání 8. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam na Digisport ve 21.05 hodin.

17.30: Bayern Mnichov – Borussia Dortmund (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.00: Juventus Turín  – FC Boloňa (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam na Sport 2 ve 3.00 hodin.

18.00: Sparta Praha – 1. FC Slovácko (utkání 9. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905 (utkání 9. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň (utkání 9. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.15: UD Levante – FC Villarreal (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30: Atlético Madrid – Real Madrid (utkání 7. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.45 : AC Milán – SSC Neapol (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 1.  

21.00: FC Paris Saint-Germain – Olympique Marseille (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

21.00: Studio fotbal – Dohráno (souhrn z  9. kola Synot ligy) – ČT Sport.

23.00:  FC Dallas – Dynamo Houston (utkání 31. kola americké MLS) – Eurosport 2.

1.00: Colorado Rapids – Real Salt Lake (utkání 31. kola americké MLS) – Eurosport 2.

PONDĚLÍ 5. ŘÍJNA 2015

15.10:  Studio fotbal – Dohráno (souhrn z 9. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.00 (výkop 20.15):  MSV Duisburg – SC Paderborn (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

POZNÁMKA: TV Tipsport vysílá mj. i utkání české, německé, italské, francouzské, portugalské, nizozemské, turecké, rumunské, švédské, dánské, islandské,  druhé německé, druhé české či české juniorské ligy.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace