eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta – Brno, MB – Slavia, Baník – Plzeň, City s Arsenalem a Chelsea, Barcelona – Atlético!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔26.2.2018

Arsenal čeká znovu City, Sparta přivítá Brno.

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 26. ÚNORA DO 5. BŘEZNA 2018

PONDĚLÍ 26. ÚNORA 2018

16.50 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Vysočina Jihlava (utkání 18. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam v 0.10 hodin.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 18. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: VfL Wolfsburg II – Hamburger SV II (utkání 24. kola německé Regionální ligy Sever) – německý Sport 1.de.

20.30: Borussia Dortmund – FC Augsburg (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: Cagliari Calcio – SSC Neapol (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): UD Levante – Real Betis Sevilla (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.30: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 18. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

ÚTERÝ 27. ÚNORA 2018

9.30: SKA Chabarovsk – Šinnik Jaroslavl (čtvrtfinálové utkání Ruského poháru) – O2 TV Fotbal.

10.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 18. kola české HET ligy) – ČT Sport.

18.00: TIKI-TAKA (shrnutí 18. kola české HET ligy) – O2 TV Sport.

18.25 (výkop 18.30): Akhisar Belediye – Galatasaray Istanbul (úvodní semifinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): TSV 1860 Mnichov – TSV Buchbach (utkání 22. kola německé Regionální ligy Bavorsko) – německý Sport 1.de.

19.55 (výkop 20.00): Espanyol Barcelona – Real Madrid (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.00 (výkop 20.15): FC ERA-PACK Chrudim – Sparta Praha (utkání 21. kola české futsalové VARTA ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.20 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC St. Johnstone – Glasgow Rangers (utkání 29. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Les Herbiers VF – RC Lens (čtvrtfinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

21.25 (výkop 21.30): FC Girona – Celta Vigo (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1, TV Tipsport.

22.10: Sestřih z 28. kola anglické Premier League – ČT Sport.

23.05: Sestřih z 25. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

STŘEDA 28. ÚNORA 2018

15.30: Křídla Sovětů Samara – Spartak Moskva (čtvrtfinálové utkání Ruského poháru) – O2 TV Fotbal.

17.25 (výkop 17.30): Juventus Turín – Atalanta Bergamo (odvetné semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): FC Chambly – RC Štrasburk (čtvrtfinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – Digi Sport 4.

19.25 (výkop 19.30): Athletic Bilbao – FC Valencie (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1, TV Tipsport.

19.25 (výkop 19.30): FC Málaga – FC Sevilla (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

19.30: FC Getafe – Deportivo La Coruňa (utkání 26. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

20.25 (výkop 20.30): Rapid Vídeň – SV Guntamic Ried (čtvrtfinálové utkání Rakouského poháru/OFB Cup) – rakouská ORF 1.

20.40 (výkop 20.45): Tottenham Hotspur – AFC Rochdale (opakované osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Lazio Řím – AC Milán (odvetné semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Motherwell – FC Aberdeen (utkání 29. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

21.00(výkop 21.05): FC Paris Saint-Germain – Olympique Marseille (čtvrtfinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Sport, Digi Sport 4.

21.25 (výkop 21.30): SD Eibar – FC Villarreal (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1, TV Tipsport.

21.25 (výkop 21.30): Atlético Madrid – CD Leganés (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ČTVRTEK 1. BŘEZNA 2018

18.25 (výkop 18.30): Besiktas Istanbul – Fenerbahce Istanbul (semifinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

18.45: Gól týdne (nejlepší gól 18. kola HET ligy) – ČT Sport.

18.50: Studio fotbal – extra (pozvánka na 19. kola HET ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.35 hodin.

19.30: Real Betis Sevilla – Real Sociedad San Sebastián (utkání 26. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Arsenal – Manchester City (dohrávka kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): UD Las Palmas – FC Barcelona (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.55 (výkop 21.00): SM Caen – Olympique Lyon (čtvrtfinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 5.

21.30: Deportivo Alavés – UD Levante (utkání 26. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

PÁTEK 2. BŘEZNA 2018

9.00: Studio fotbal – extra (pozvánka na 19. kola HET ligy) – ČT Sport.

16.05: Sestřih z 26. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

20.05 (výkop 20.15): Bohemians Praha 1905 – Dukla Praha (utkání 19. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam v sobotu v 6.00 hodin. Digi Sport 4 ve 20.10 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Middlesbrough – FC Leeds United (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Dundee United – FC St. Mirren (utkání 30. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

20.45: Borussia Mönchengladbach – Werder Brémy (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: AS Monako – Girondins Bordeaux (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 4.00 hodin.

21.30: FC Porto – Sporting Lisabon (utkání 25. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

SOBOTA 3. BŘEZNA 2018

12.55 (výkop 13.00): FC Villarreal – FC Girona (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Burnley – FC Everton (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.30: Zenit Petrohrad – Amkar Perm (utkání 21. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

14.40 (výkop 15.00): Fastav Zlín – FK Jablonec (utkání 19. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ve 3.05 hodin.

15.00: Slovan Liberec – MFK Karviná (utkání 19. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko (utkání 19. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Vysočina Jihlava – FK Teplice (utkání 19. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: SPAL 2013 Ferrara – FC Boloňa (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04 – Hertha BSC Berlín (utkání 25. kola německé bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.30: FC Augsburg – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Hannover 96 (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Hamburger SV – 1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): Tottenham Hotspur – FC Huddersfield Town (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): LASK Linz/Linec – SK Sturm Puntigamer Graz/Štýrský Hradec (utkání 25. kola rakouské Tipico bundesligy) – O2 TV Fotbal.

16.10 (výkop 16.15): FC Sevilla – Athletic Bilbao (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

16.15 (výkop 16.00): FC Nottingham Forest – FC Birmingham City (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

17.00: AC Troyes – FC Paris Saint-Germain (utkání 28. kola francouzské Ligue 1 – Sport 2.

17.50 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – Slavia Praha (utkání 19. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: Lazio Řím – Juventus Turín (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Deportivo La Coruňa – SD Eibar (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): FC Liverpool – FC Newcastle United (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.30: RB Lipsko – Borussia Dortmund (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.30: PSV Eindhoven – FC Utrecht (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – AFC Bournemouth (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – FC Getafe (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: SSC Neapol – AS Řím (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 4.00 hodin.

20.45: NAC Breda – Feyenoord Rotterdam (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – FC Stoke City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

NEDĚLE 4. BŘEZNA 2018

11.55 (výkop 12.00): UD Levante – Espanyol Barcelona (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: FC Janov – Cagliari Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): FC Brighton and Hove Albion – FC Arsenal (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.30: Vitesse Arnhem – Ajax Amsterdam (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: Lokomotiv Moskva – Spartak Moskva (utkání 21. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 2.

15.00: MFK Karviná – Fastav Zlín (utkání 18. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Atalanta Bergamo – Sampdoria Janov (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

15.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – VfB Stuttgart (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – Atlético Madrid (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

16.25 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – Rapid Vídeň (utkání 25. kola rakouské Tipico bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): Manchester City – FC Chelsea (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam ve 23.05 hodin.

17.00 (záznam, výkop 15.00): Udinese Calcio – AFC Fiorentina (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 3.00 hodin.

17.30 (výkop 18.00): Sparta Praha – Zbrojovka Brno (utkání 19. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: SC Freiburg – Bayern Mnichov (utkání 25. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastián – Deportivo Alavés (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Valencie – Real Betis Sevilla (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: AC Milán – Inter Milán (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00: Olympique Marseille – FC Nantes (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

21.05: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 19. kola české HET ligy) – ČT Sport.

21.40 (záznam, výkop 10.15): Viktoria Žižkov – Olympia Praha (utkání 17. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport.

23.00: Seattle Sounders – FC Los Angeles (utkání 1. kola americké MLS) – Eurosport 2.

1.30: Sporting Kansas City – New York City (utkání 1. kola americké MLS) – Eurosport 2.

PONDĚLÍ 5. BŘEZNA 2018

11.10: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 19. kola české HET ligy) – ČT Sport.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 19. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: Wormatia Worms – Waldhof Mannheim (utkání 27. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.55 (výkop 21.00): FC Crystal Palace – Manchester United (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – UD Las Palmas (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.35: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 19. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace