eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Slovácko – Sparta, Slavia – Bohemians, Plzeň – Partizan, Chelsea – Barcelona, City – Arsenal!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔20.2.2018

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 19. ÚNORA DO 26. ÚNORA 2018

PONDĚLÍ 19. ÚNORA 2018

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 17. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – RB Lipsko (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: FC Blackburn Rovers – FC Bury (utkání 34. kola třetí anglické ligy/Ligue One) – Arena Sport 1.

20.50 (výkop 20.55): FC Wigan Athletic – Manchester City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Getafe – Celta Vigo (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ÚTERÝ 20. ÚNORA 2018

9.00: TIKI-TAKA (shrnutí 17. kola české HET ligy) – O2 TV Sport.

20.10 (výkop 20.45): Bayern Mnichov – Besiktas Istanbul (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. Digi Sport 5 ve 20.40 hodin, německá ZDF ve 20.25 hodin.

20.30 (výkop 20.45): FC Chelsea – FC Barcelona (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – ČT 2. Digi Sport 4 ve 20.40 hodin.

22.50: Sestřih z úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – Digi Sport 4.

STŘEDA 21. ÚNORA 2018

17.50 (výkop 18.00): CSKA Moskva – Crvena Zvezda Bělehrad (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Bayern Mnichov – Real Madrid (osmifinálové utkání juniorské Ligy mistrů hráčů do 19 let) – německý Sport 1.de.

18.40 (výkop 18.45): CD Leganés – Real Madrid (dohrávané utkání 16. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.10 (výkop 20.45): FC Sevilla – Manchester United (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Sport. Slovenská Jednotka (STV 1) ve 20.30 hodin, polská TVP 1 ve 20.25 hodin a rakouská ORF 1 v 20.35 hodin.

20.10 (výkop 20.45): Šachtar Doněck – AS Řím (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Fotbal. Digi Sport 4 ve 20.40 hodin.

22.50: Sestřih ze středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – Digi Sport 4, slovenská Jednotka (STV 1) a rakouská ORF 1. ČT 2 v 0.50 hodin.

ČTVRTEK 22. ÚNORA 2018

16.50 (výkop 17.00): Lokomotiv Moskva – OGC Nice (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.45 (výkop 19.00): Viktoria Plzeň – Partizan Bělehrad (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy a sestřih z ostatních čtvrtečních utkání) – ČT 2.

18.55 (výkop 19.00): RB Lipsko – SSC Neapol (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1. Nova Sport 2 záznam ve 2.50 hodin.

21.00 (výkop 21.05): Atalanta Bergamo – Borussia Dortmund (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – slovenská Dvojka (STV2), německý Sport 1.de.

21.00 (výkop 21.05): FC Arsenal –Östersunds FK (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

23.30: Sestřih čtvrtečních utkání play off/32 Evropské ligy – NOVA Sport 1. Německý Sport 1.de ve 23.00 hodin.

PÁTEK 23. ÚNORA 2018

18.00: Dukla Praha – FK Jablonec (utkání 18. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

20.30: KRC Genk – Royal Antverpy (utkání 28. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Hull City – FC Sheffield United (utkání 34. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.45: 1. FSV Mainz/Mohuč – VfL Wolfsburg (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: Racing Štrasburk – HSC Montpellier (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo La Coruňa – Espanyol Barcelona (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

SOBOTA 24. ÚNORA 2018

12.55 (výkop 13.00): Celta Vigo – SD Eibar (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

13.25 (výkop 13.30): FC Leicester City – FC Stoke City (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): FC Kilmarnock – FC Hibernian Edinburgh (utkání 28. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): SC Freiburg – Bayern Mnichov (utkání 13.kola německé bundesligy žen) – německý Sport 1.de.

15.00: Zbrojovka Brno – Sigma Olomouc (utkání 18. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav (utkání 18. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – Hertha BSC Berlín (utkání 24. kola německé bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.25 (výkop 15.30): VfB Stuttgart II – Stuttgarter Kickers (utkání 26. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

15.30: Hannover 96 – Borussia Mönchengladbach (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: TSG 1899 Hoffenheim – SC Freiburg (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – FC West Ham United (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): FC Flyeralarm Admira Mödling – Austria Vídeň (utkání 24. kola rakouské Tipico bundesligy) – O2 TV Fotbal.

16.00: FC Preston North End – FC Ipswich Town (utkání 34. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Real Madrid – Deportivo Alavés (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

16.20 (výkop 16.30): 1. FC Slovácko – Sparta Praha (utkání 18. kola české HET ligy) – ČT 2, isport.cz (blesk.cz). Digi Sport 5 v 16.25 hodin.

18.00: FC Boloňa – FC Janov (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam v 0.45 hodin, Sport 2 v 1.00 hodin.

18.20 (výkop 18.30): FK Teplice – Baník Ostrava (utkání 18. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.25 (výkop 18.30): CD Leganés – UD Las Palmas (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): FC Watford – FC Everton (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Fulham – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 34. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 2.

18.30: Werder Brémy – Hamburger SV (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.30: AZ Alkmaar – Sparta Rotterdam (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): AFC Bournemouth – FC Newcastle United (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Barcelona – FC Girona (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Inter Milán – Benevento Calcio (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00 (relive, výkop 20.00): Vybrané utkání 27. kola francouzské Ligue 1 – Sport 2. Sport 1 záznam ve 2.45 hodin.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC West Bromwich Albion – FC Huddersfield Town (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

NEDĚLE 25. ÚNORA 2018

11.55 (výkop 12.00): FC Villarreal – FC Getafe (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

12.30: FC Crotone – SPAL 2013 Ferrara (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 2.

12.30: Ajax Amsterdam – ADO Den Haag (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Crystal Palace – Tottenham Hotspur (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): FC Aberdeen – Celtic Glasgow (utkání 28. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

14.30: Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: RSC Anderlecht – Royal Excel Mouscron (utkání 28. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 20.00 hodin.

14.30: AL-KO Cup 2018 (turnaj v halovém fotbale v Ulmu) – německý Sport 1.de.

15.00: MFK Karviná – Fastav Zlín (utkání 18. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Sassuolo Calcio – Lazio Řím (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.00 (výkop 15.05): Manchester United – FC Chelsea (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam ve 21.20 hodin.

15.30: Bayer 04 Leverkusen – FC Schalke 04 (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

16.00 (výkop 16.30): Puntigamer Sturm Graz/Štýrský Hradec – FC Red Bull Salcburk (utkání 24. kola rakouské Tipico bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.10 (výkop 16.15): Athletic Bilbao – FC Málaga (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

17.00 (výkop 17.30): Manchester City – FC Arsenal (finálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup v londýnském Wembley) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam ve 2.45 hodin.

17.30 (výkop 18.00): Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 (utkání 18. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: RB Lipsko – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.00: Juventus Turín – Atalanta Bergamo (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

18.00: Standard Lutych – Club Bruggy (utkání 28. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Valencie – Real Sociedad San Sebastián (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Sevilla – Atlético Madrid (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

20.45: AS Řím – AC Milán (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

21.00: FC Paris Saint-Germain – Olympique Marseille (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

PONDĚLÍ 26. ÚNORA 2018

16.50 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Vysočina Jihlava (utkání 18. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam v 0.10 hodin.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 18. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: VfL Wolfsburg II – Hamburger SV II (utkání 24. kola německé Regionální ligy Sever) – německý Sport 1.de.

20.30: Borussia Dortmund – FC Augsburg (utkání 24. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: Cagliari Calcio – SSC Neapol (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): UD Levante – Real Betis Sevilla (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.30: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 18. kola české HET ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo – Průvodce TOP LIGAMI - PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace