eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Slavia – Teplice, MB – Plzeň, Sparta – Bohemians, Man. City – Chelsea, Atlético – Real, Bayern – Schalke!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔5.2.2019

O víkendu začíná česká liga, Slavia doma přivítá Teplice!

Televizní fotbalový program od pondělí 4. února 2019 do pondělí 11. února 2019

PONDĚLÍ 4. ÚNORA 2019

18.55 (výkop 19.00): Frosinone Calcio – Lazio Řím (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.00: TIKI-TAKA Speciál 4 (sestřih nejlepších momentů v podzimní sezoně české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport.

20.25 (výkop 20.30): Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC St. Pauli – Union Berlín (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): RC Lens – AS Béziers (utkání 23. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC West Ham United – FC Liverpool (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Rayo Vallecano – CD Leganés (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

ÚTERÝ 5. ÚNORA 2019

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Heidenheim – Bayer 04 Leverkusen (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Hamburger SV – 1. FC Norimberk (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Nantes – FC Toulouse (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Newport – FC Middlesbrough (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Borussia Dortmund – Werder Brémy (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): MSV Duisburg – SC Paderborn 07 (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): SC Bastia – SM Caen (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih z 25. kola anglické Premier League – ČT Sport.

STŘEDA 6. ÚNORA 2019

18.25 (výkop 18.30): RB Lipsko – VfL Wolfsburg (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel – FC Augsburg (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Villefranche Beaujolais – FC Paris Saint-Germain (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Hertha BSC Berlín – Bayern Mnichov (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Schalke 04 – 1. FC Norimberk (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Everton – Manchester City (předehrávané utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Aberdeen – FC Glasgow Rangers (utkání 25. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): FC West Bromwich Albion – FC Brighton and Hove Albion (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): FC Stade Rennes – OSC Lille (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

ČTVRTEK 7. ÚNORA 2019

17.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 20. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.35 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Lazio Řím – FC Empoli (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): EA Guingamp – Olympique Lyon (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

…čtěte celý TV program na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace