eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Slavia – Plzeň, Sparta – Dukla, Liverpool – Arsenal!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔27.2.2017

fotbalzivevtelevizi_ilustracni_uefa_comSlavia si to rozdá s Plzní, na Spartu čeká Dukla!

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 27. ÚNORA DO 6. BŘEZNA 2017

PONDĚLÍ 27. ÚNORA 2017

16.50 (výkop 17.00): FK Mladá Boleslav – FK Teplice (utkání 18. kola české ligy) –ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Digi Sport 4 v 16.55 hodin, záznam ČT Sport ve 23.50 hodin.

20.00 (výkop 20.15): FC Sankt Pauli – Karlsruher SC (utkání 22. kola druhé německé Bundesligy) – Eurosport 2. Německý Sport 1.de od 20.15 hodin.

20.00: TIKI-TAKA (fotbalová talk show po 18. kole české ligy) – O2 TV Sport.

20.45: ACF Fiorentina – FC Turín (utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Leicester City – FC Liverpool (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

22.25: Studio fotbal – Dohráno (sestřih utkání 18. kola české ligy) – ČT Sport.

ÚTERÝ 28. ÚNORA 2017

11.05: Studio fotbal – Dohráno (sestřih utkání 18. kola české ligy) – ČT Sport.

14.55 (výkop 15.00): Ural Jekatěrinburg – FK Krasnodar (čtvrtfinálové utkání Ruského poháru) – O2 TV Fotbal.

17.30: TIKI-TAKA (fotbalová talk show po 18. kole české ligy) – O2 TV Sport.

18.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Arminia Bielefeld (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 1.

19.25 (výkop 19.30): Real Sociedad San Sebastián – SD Eibar (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Brighton and Hove Albion – Newcastle United (dohrávané utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – SSC Neapol (semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Hamilton Academical – FC Aberdeen (utkání 27. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

20.45: VfL Sportfreunde Lotte – Borussia Dortmund (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Girondins Bordeaux – FC Lorient (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4 ve 20.45 hodin.

21.25 (výkop 21.30): FC Valencie – CD Leganés (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

21.30: FC Málaga – Real Betis Sevilla (utkání 25. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

STŘEDA 1. BŘEZNA 2017

17.25 (výkop 17.30): Lokomotiv Moskva – FK Tosno (čtvrtfinálové utkání Ruského poháru) – O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): FC Chamois Niortais – FC Paris Saint–Germain (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal. Digi Sport 4 od 18.30 hodin.

18.30: Hamburger SV – Borussia Mönchengladbach (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 1.

19.25 (výkop 19.30): FC Barcelona – Sporting Gijón (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

19.25 (výkop 19.30): Osasuna Pamplona – FC Villarreal (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): Manchester City – AFC Huddersfield Town (opakované osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Lazio Řím – AS Řím (semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Inverness – Celtic Glasgow (utkání 27. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

20.45: Bayern Mnichov – FC Schalke 04 (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): Olympique Marseille – AS Monako (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

21.25 (výkop 21.30): Real Madrid – UD Las Palmas (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

21.30: FC Granada – Deportivo Alavés (utkání 25. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

21.30: Celta Vigo – Espanyol Barcelona (utkání 25. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

ČTVRTEK 2. BŘEZNA 2017

16.50: Gól týdne – ČT Sport.

16.55: Studio Fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo české ligy) – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): Kayserispor – Fenerbahce Istanbul (čtvrtfinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

19.30 (výkop 19.35): FC Tango Hodonín – Rádio Krokodýl Helas Brno (utkání 19. kola futsalové Chance ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.05 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Périgord Bergerac – OSC Lille (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 5.

20.40 (výkop 20.45): Deportivo La Coruňa – Atlético Madrid (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

21.25 (výkop 21.30): FC Sevilla – Athletic Bilbao (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1 a TV Tipsport.

PÁTEK 3. BŘEZNA 2017

8.55: Studio Fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo české ligy) – ČT Sport.

20.15 (výkop 20.30): FC Augsburg – RB Lipsko (utkání 23. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2. Záznam v 1.30 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – Real Sociedad San Sebastián (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Birmingham City – FC Leeds United (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.45: Girondins Bordeaux – Olympique Lyon (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

21.30: FC Moreirense – FC Boavista Porto (utkání 25. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

SOBOTA 4. BŘEZNA 2017

12.55 (výkop 13.00): CD Leaganés – FC Granada (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport. Záznam Digi Sport 3 ve 22.45 hodin.

13.15: ELPozo Murcía – FC Barcelona (utkání 23. kola španělské futsalové Primera División) – Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Manchester United – AFC Bournemouth (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.30: CSKA Moskva – Zenit Petrohrad (utkání 18. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

15.00: FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 (utkání 19. kola české ligy) –isport.cz (blesk.cz).

15.00: 1. FC Slovácko – Zbrojovka Brno (utkání 19. kola české ligy) –isport.cz (blesk.cz).

15.00: FK Teplice – Vysočina Jihlava (utkání 19. kola české ligy) –isport.cz (blesk.cz).

15.00: AS Řím – SSC Neapol (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

15.30 (výkop 16.00): FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav (utkání 19. kola české ligy) – O2 TV Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam O2 TV Fotbal ve 21.00 hodin.

15.30: Borussia Dortmund – Bayer 04 Leverkusen (utkání 23. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2. Záznam v 0.30 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Blackburn Rovers – FC Wigan Athletic (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): SD Eibar – Real Madrid (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

16.45 (výkop 17.00): Tatran Prešov – AS Trenčín (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).

17.00: FC Paris Saint-Germain – AS Nancy (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Záznam v 0.45 hodin.

17.00: SC Braga – FC Arouca (utkání 25. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

18.10 (výkop 18.00): Sparta Praha – Dukla Praha (utkání 19. kola české ligy a sestřih z ostatních sobotních zápasů) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Digi Sport 4 v 18.00 hodin. Záznam ČT Sport v 0.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Liverpool – FC Arsenal (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal – Espanyol Barcelona (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): SV Ried – Austria Vídeň (utkání 24. kola rakouské Tipico Bundesligy) – O2 TV Fotbal.

18.30: Borussia Mönchengladbach – FC Schalke 04 (utkání 23. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2. Záznam ve 2.00 hodin.

19.45: PSV Eindhoven – Roda JC Kerkrade (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.40 (záznam, výkop 16.00): FC Watford – FC Southampton (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 ve 22.40 hodin.

20.40 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – FC Hull City (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 ve 22.40 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Barcelona – Celta Vigo (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.45: AC Milán – AC Chievo Verona (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 2.

22.00. Los Angeles Galaxy – FC Dallas (utkání 1. kola americké MLS) – Eurosport 1.

NEDĚLE 5. BŘEZNA 2017

11.55 (výkop 12.00): Sporting Gijón – Deportivo La Coruňa (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

12.30: Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.

12.30: Sparta Rotterdam – Feyenoord Rotterdam (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): Tottenham Hotspur – FC Everton (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam ve 23.10 hodin.

14.30: FC Groningen – Ajax Amsterdam (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: FK Krasnodar – Spartak Moskva (utkání 18. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 2. Záznam Arena Sport 1 ve 23.15 hodin.

15.00: Slovan Liberec – 1. FK Příbram (utkání 19. kola české ligy) –isport.cz (blesk.cz).

15.00: Udinese Calcio – Juventus Turín (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

15.00 (výkop 15.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – SC Freiburg (utkání 23. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2. Záznam v 1.30 hodin.

15.15 (výkop 15.20): ŽP Šport Podbrezová – MŠK Žilina (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV DAJTO.

15.30 (výkop 16.00): Slavia Praha – Viktoria Plzeň (utkání 19. kola české ligy) –O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – FC Valencie (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport. Záznam Digi Sport 3 ve 23.00 hodin.

16.10 (výkop 16.30): Rapid Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání 24. kola rakouské Tipico Bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Sunderland – Manchester City (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.00 (záznam, výkop 15.00): US Cagliari – Inter Milán (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.

17.30: Hamburger SV – Hertha BSC Berlín (utkání 23. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2.

17.30: Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV 213.

17.55 (výkop 18.00): MFK Karviná – Fastav Zlín (utkání 19. kola české ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ČT Sport ve 2.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): US Las Palmas – Osasuna Pamplona (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.05: Studio fotbal – Dohráno (sestřih utkání 19. kola české ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Athletic Bilbao – FC Málaga (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.45: FC Boloňa – Lazio Řím (utkání 27. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00: AS Monako – FC Nantes (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

21.15: Sporting Lisabon – Vitória Guimaraes (utkání 24. kola portugalské Primeira Liga) – Arena Sport 1.

23.00: Orlando City – New York City (utkání 1. kola americké MLS) – Eurosport 1.

PONDĚLÍ 6. BŘEZNA 2017

11.05: Studio fotbal – Dohráno (sestřih utkání 19. kola české ligy) – ČT Sport.

15.55 (výkop 16.00): Slezský FC Opava – 1. SC Znojmo FK (utkání 17. kola české druhé ligy/FNL) – ČT Sport.

20.00 (výkop 20.15): Eintracht Braunschweig – VfB Stuttgart (utkání 23. kola druhé německé Bundesligy) – Eurosport 2. Německý Sport 1.de od 20.15 hodin.

20.00: TIKI-TAKA (fotbalová talk show po 19. kole české ligy) – O2 TV Sport.

20.40 (výkop 20.45): Deportivo Alavés – FC Sevilla (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.55 (výkop 21.00): FC West Ham United – FC Chelsea (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace