eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň v přípravě, Chelsea – Everton, Španělský a Anglický pohár

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔9.2.2015

kameraLiverpool se představí v TV v Premier League i v FA Cupu

PONDĚLÍ 9. ÚNORA

20.15: Mnichov 1860 – FC Heidenheim (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Lazio Řím – FC Janov (utkání 22. kola italské Seria A) – Digi Sport.

20.45: Bradford City – Milton Keynes Dons (utkání 29. kola třetí anglické ligy) – Slovak Sport TV 1.

ÚTERÝ 10. ÚNORA

15.55 (výkop 16.00): Viktoria Plzeň – Dynamo Kyjev (mezinárodní přátelské utkání na soustředění ve Španělsku) – ČT Sport, Slovak Sport TV 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Arsenal – Leicester City (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – Tottenham Hotspur (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

STŘEDA 11. ÚNORA

20.40 (výkop 20.45):  FC Chelsea – FC Everton (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – FC Burnley (utkání 25. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

ČTVRTEK 12. ÚNORA

17.50 (záznam, výkop ve středu ve 20.00): FC Barcelona – FC Villarreal (první semifinálové utkání Španělského královského poháru/Copa del Rey) – Digi Sport 2. Slovak Sport TV 1 od 20.15 hodin.

PÁTEK 13. ÚNORA

20.00: AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (utkání 23. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

20.15 (výkop 20.30):  Borussia Dortmund – 1. FSV Mohuč 05 (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: Olympique Marseille – Stade Remeš (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

21.30: FC Porto – Vitoria Guimaraes (utkání 21. kola portugalské Primeira liga) – Slovak Sport TV 1.

SOBOTA 14. ÚNORA

15.30: Bayern Mnichov – HSV Hamburk (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): Viktoria Plzeň – FK Krasnodar (mezinárodní přátelské utkání na soustředění ve Španělsku) – ČT Sport, Slovak Sport TV 1.

16.00:  FC Blackburn – Stoke City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

17.55 (výkop 18.00):  Sassuolo – AC Fiorentina  (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport.

18.00: Real Madrid – Deportivo La Coruňa (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Crystal Palace – FC Liverpool (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cupu)– NOVA Sport.

18.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Schalke 04 (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.00: FC Granada – Athletic Bilbao (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Palermo – SSC Neapol (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport.

22.00 (relive, výkop 22.00):  FC Barcelona B – Deportivo Alavés (utkání 25. kola druhé španělské ligy) – Sport 2.

NEDĚLE 15. ÚNORA

12.00: FC Valencie – Getafe (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): AC Milán – Empoli (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 22.55 hodin.

13.25 (výkop 13.30): Aston Villa – Leicester City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

14.55 (výkop 15.00): FC Janov – Hellas Verona (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport.

15.25 (výkop 15.30): SC Wiener Neustadt – FC Red Bull Salcburk (utkání 20. kola rakouské bundesligy) – ORF 1.

15.30: Hertha Berlín – SC Freiburg (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.55 (výkop 17.00): FC Arsenal – FC Middlesbrough (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

17.00: FC Barcelona – Levante (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

17.30: Hannover 96 – SC Paderborn (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

17.55 (výkop 18.00): Chievo – Sampdoria Janov (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport.

19.00: Rayo Vallecano – FC Villarreal (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Cesena – Juventus Turín (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport.

21.00: Celta Vigo – Atlético Madrid (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

21.00: FC Lorient – Olympique Lyon (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

PONDĚLÍ 16. ÚNORA

20.15: FC Sankt Pauli – Greuter Fürth (utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Preston North End– Manchester United (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace