eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň v Bělehradě a Olomouci, Jihlava – Slavia, Sparta – Liberec, Real – PSG!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔12.2.2018

Plzeň vstoupí do jarní části EL proti Partizanu.

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 12. ÚNORA DO 19. ÚNIORA 2018

PONDĚLÍ 12. ÚNORA 2018

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea – FC West Bromwich Albion (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo La Coruňa – Real Betis Sevilla (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ÚTERÝ 13. ÚNORA 2018

20.10 (výkop 20.45): Juventus Turín – Tottenham Hotspur (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. Digi Sport 4 ve 20.40 hodin.

20.30 (výkop 20.45): FC Basilej – Manchester City (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – ČT 2. Digi Sport 5 ve 20.40 hodin.

22.50: Sestřih z úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – Digi Sport 4.

STŘEDA 14. ÚNORA 2018

20.10 (výkop 20.45): Real Madrid – FC Paris Saint-Germain (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Sport. Slovenská Jednotka (STV 1) od 20.30, polská TVP 1 od 20.20, německá ZDF od 20.25 a rakouská ORF 1 od 20.35 hodin.

20.10 (výkop 20.45): FC Porto – FC Liverpool (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Fotbal. Digi Sport 4 ve 20.40 hodin.

21.05 (záznam, výkop 18.00): CZ Bělehrad – CSKA Moskva (úvodní utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

22.50: Sestřih ze středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – Digi Sport 4, slovenská Jednotka (STV 1) a rakouská ORF 1.

0.25: Sestřih středečních osmifinálových zápasů Ligy mistrů – ČT 2.

ČTVRTEK 15. ÚNORA 2018

16.50 (výkop 17.00): FC Astana – Sporting Lisabon (úvodní utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

18.55 (výkop 19.00): Östersunds FK – FC Arsenal (úvodní utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.35 (výkop 21.05): Partizan Bělehrad – Viktoria Plzeň (úvodní utkání play off/32 Evropské ligy) – ČT 2.

21.00 (výkop 21.05): SSC Neapol – RB Lipsko (úvodní utkání play off/32 Evropské ligy) – slovenská Dvojka (STV2), německý Sport 1.de.

21.00 (výkop 21.05): KB Kodaň – Atlético Madrid (úvodní utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

23.30: Sestřih čtvrtečních utkání play off/32 Evropské ligy – NOVA Sport 1. Německý Sport 1.de ve 23.00 hodin.

PÁTEK 16. ÚNORA 2018

20.30: STVV St. Truiden – RSC Anderlecht (utkání 27. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.45: Hertha BSC Berlín – 1. FSV 05 Mainz/Mohuč (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45:AS Monako – FCO Dijon (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea – FC Hull City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Girona – CD Leganés (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

SOBOTA 17. ÚNORA 2018

12.55 (výkop 13.00): UD Las Palmas – FC Sevilla (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

13.25 (výkop 13.30): FC Ross County – FC Heart of Midlothian (utkání 27. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.55 hodin.

15.00: FK Jablonec – FK Teplice (utkání 17. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: FK Mladá Boleslav – MFK Karviná (utkání 17. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Baník Ostrava – 1. FC Slovácko (utkání 17. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Fastav Zlín – Dukla Praha (utkání 17. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Udinese Calcio – AS Řím (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – Bayern Mnichov (utkání 23. kola německé bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.30: SC Freiburg – Werder Brémy (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Hamburger SV – Bayer 04 Leverkusen (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Hannover 96 (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): Rapid Vídeň – SK Puntigamer Sturm Graz/Štýrský Hradec (utkání 23. kola rakouské Tipico bundesligy) – O2 TV Fotbal.

16.00: FC Queens Park Rangers – FC Bolton Wanderers (utkání 32. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): SD Eibar – FC Barcelona (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

16.20 (výkop 16.30): Vysočina Jihlava – Slavia Praha (utkání 17. kola české HET ligy) – ČT 2, isport.cz (blesk.cz).

18.00: AC Chievo Verona – Cagliari Calcio (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1.

18.20 (výkop 18.30): Bohemians Praha 1905 – Zbrojovka Brno (utkání 17. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.25 (výkop 18.30): Deportivo Alavés – Deportivo La Coruňa (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): FC Huddersfield Town – Manchester United (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 2.

18.30: FC Schalke – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

19.45: PSV Eindhoven – SC Heerenveen (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.00 (záznam, výkop 17.00): FC Paris Saint-Germain – Racing Štrasburk (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Málaga – FC Valencie (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: FC Janov – Inter Milán (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam Sport 2 v 1.00 hodin.

21.30 (relive, výkop 20.30): Club Bruggy – KRC Genk (utkání 27. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

NEDĚLE 18. ÚNORA 2018

11.55 (výkop 12.00): Real Sociedad San Sebastián – UD Levante (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: FC Turín – Juventus Turín (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Norwich City – FC Ipswich Town (utkání 32. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1. Záznam v 19.30 hodin.

14.30: Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): SG Wattenscheid 09 – KFC Uerdingen (utkání 22. kola německé Regionální ligy Západ) – německý Sport 1.de.

15.00: SSC Neapol – SPAL 2013 Ferrara (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

15.10 (výkop 15.15): FC Hamilton Accies – FC Glasgow Rangers (utkání 27. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1. Záznam ve 21.25 hodin.

15.30: FC Augsburg – VfB Stuttgart (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.50 (výkop 16.00): Sigma Olomouc – Viktoria Plzeň (utkání 17. kola české HET ligy) – ČT 2, isport.cz (blesk.cz). Digi Sport 5 v 15.55 hodin, záznam ve 22.55 hodin.

16.00 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – SKN Sankt Pölten (utkání 23. kola rakouské Tipico bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – Athletic Bilbao (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

16.45: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): AFC Rochdale – Tottenham Hotspur (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): TSG 1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg (utkání 12.-kola německé bundesligy žen) – německý Sport 1.de.

17.25 (výkop 17.30): FC Leeds United – FC Bristol City (utkání 32. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

17.30 (výkop 18.00): Sparta Praha – Slovan Liberec (utkání 17. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.00: Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Espanyol Barcelona – FC Villarreal (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – Real Madrid (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: AC Milán – Sampdoria Janov (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 3.00 hodin.

21.00: Olympique Marseille – Girondins Bordeaux (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

PONDĚLÍ 19. ÚNORA 2018

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 17. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – RB Lipsko (utkání 23. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: FC Blackburn Rovers – FC Bury (utkání 34. kola třetí anglické ligy/Ligue One) – Arena Sport 1.

20.50 (výkop 20.55): FC Wigan Athletic – Manchester City (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Getafe – Celta Vigo (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo – Průvodce TOP LIGAMI - PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace