eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s Razgradem, Tottenham-Livepool, start bundesligy!

📁 Fanoušci, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔22.8.2016

kamera_nadstadionem_fifa_comZačíná německá Bundesliga.

TV PROGRAM OD 22. SRPNA DO 29. SRPNA 2016

PONDĚLÍ 22. SRPNA 2016

15.55 (výkop 16.00): Česko – Portugalsko (utkání základní skupiny ME v malém fotbalu v maďarském Székesfehérváru) – ČT Sport.

18.10: Studio Fotbal – Dohráno (souhrn utkání 4. kola české fotbalové ligy) – ČT Sport. Záznam ve 23.35 hodin.

18.55 (výkop 19.00): Slovensko – Skotsko (utkání základní skupiny ME v malém fotbalu v maďarském Székesfehérváru) – Digi Sport 1.

20.00: Magazín 1. fotbalové ligy (souhrn utkání 4. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Fotbal a O2 TV Sport.

20.00: US Palermo – US Sassuolo (utkání 1. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.00: Celta Vigo – CD Leganés (utkání 1. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Eintracht Trier – Borussia Dortmund (utkání 1. kola Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 1.

22.00: FC Valencie – UD Las Palmas (utkání 1. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ÚTERÝ 23. SRPNA 2016

9.30: Studio Fotbal – Dohráno (souhrn utkání 4. kola české fotbalové ligy) – ČT Sport.

13.00: Magazín 1. fotbalové ligy (souhrn utkání 4. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Fotbal. Na O2 TV Sport od 19.00 hodin.

14.00: Slovensko – Ukrajina (utkání základní skupiny ME v malém fotbalu v maďarském Székesfehérváru) – Digi Sport 1. Záznam Digi Sport 2 v 18.55, Digi Sport 4 ve 23.45 hodin.

18.30: Borussia Dortmund – FC Hallescher (přátelské utkání) – Eurosport 1. Záznam v 1.30 hodin, na Eurosport 2 ve 24.00 hodin.

20.15 (výkop 20.45): Viktoria Plzeň – Ludogorec Razgrad (odvetné utkání 4. předkola/play off Ligy mistrů a souhrn dalších úterních zápasů) – ČT Sport. Digi Sport 4 ve 20.40 hodin.

20.35 (výkop 20.45): AS Řím – FC Porto, AS Monako – FC Villarreal (rovněž na O2 TV Fotbal), Hapoel Beer-Ševa – Celtic Glasgow, Legia Varšava –  FC Dundalk (výběr čtyř odvetných utkání play off/4. předkola Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

23.30: Sestřih úterních utkání play off/4. předkola Ligy mistrů – O2 TV Sport. Digi Sport 4 ve 22.50 hodin.

STŘEDA 24. SRPNA 2016

15.55 (výkop 16.00): Česko – Wales (utkání základní skupiny ME v malém fotbalu v maďarském Székesfehérváru) – ČT Sport.

17.15 (výkop 17.20): Sigma Olomouc – FK Pardubice (utkání 3. kola FNL/druhé české ligy) – ČT Sport.

20.15 (výkop 20.45): FC Salcburk – Dinamo Záhřeb (odvetné utkání play off/4. předkola Ligy mistrů – rakouská ORF 1.

20.25 (výkop 20.45): Vybrané odvetné utkání play off/4. předkola Ligy mistrů – slovenská Jednotka (STV 1).

20.35 (výkop 20.45: Manchester City – Steaua Bukurešť, Borussia Mönchengladbach – BSC Young Boys Bern (rovněž na O2 TV Fotbal), FK Rostov na Donu – Ajax Amsterdam, APOEL Nikósie – FC Kodaň (Digi Sport 4 od 20.40 hodin),, FC Salcburk – Dinamo Záhřeb (výběr pěti odvetných  utkání play off/4. předkola Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

22.50: Sestřih středečních utkání play off/4. předkola Ligy mistrů – ČT Sport. Digi Sport 4 a slovenská Jednotka (STV 1) ve 22.50 hodin.

23.30: Sestřih středečních utkání play off/4. předkola Ligy mistrů – O2 TV Sport.

ČTVRTEK 25. SRPNA 2016

15.55 (výkop 16.00): Česko – Bulharsko (utkání základní skupiny ME v malém fotbalu v maďarském Székesfehérváru) – ČT Sport.

18.00: Los základních skupin Ligy mistrů v Monaku – O2 TV Sport, Eurosport 1, Digi Sport 4.

18.35: Studio fotbal – extra (pozvánka na 5. kolo české ligy) – ČT Sport.

18.55 (výkop 19.00): Slovan Liberec – AEL Larnaka (odvetné utkání play off/4. předkola Evropské ligy) – O2 TV Fotbal.

19.50 (výkop 20.00): Sparta Praha – Sönderjyske (odvetné utkání play off/4. předkola Evropské ligy) – ČT Sport.

20.55 (výkop 21.00): Rapid Vídeň – AS Trenčín (odvetné utkání play off/4. předkola Evropské ligy) – slovenská TV DAJTO.

21.00: Slovensko – Bosna a Hercegovina (utkání základní skupiny ME v malém fotbalu v maďarském Székesfehérváru) – Digi Sport 1.

PÁTEK 26. SRPNA 2016

13.00: Los základních skupin Evropské ligy v Monaku – ČT Sport, Eurosport 1.

14.40: Studio fotbal – extra (pozvánka na 5. kolo české ligy) – ČT Sport.

18.00: FK Mladá Boleslav – FK Hradec Králové (utkání 5. kola české fotbalové ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Vysočina Jihlava – FK Teplice (utkání 5. kola české fotbalové ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

20.05 (výkop 20.15): Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec (utkání 5. kola první české ligy) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz). Digi Sport 4 od 20.10 hodin.

20.00 (výkop 20.15): Bayern Mnichov – Werder Brémy (utkání 1. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. Záznam v 1.30 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – Deportivo La Coruňa (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45). FC Kilmarnock – Glasgow Rangers ((utkání 4. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

20.45: Olympique Marseille – FC Lorient (utkání 3. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.45: Burton Albion – Derby County (utkání 5. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

22.40 (výkop 22.00): Espanyol Barcelona – FC Málaga (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport (od 22.00 hodin).

22.45 (záznam, výkop 20.30): Sporting Charleroi – KAS Eupen (utkání 5. kola belgické Jupiler Pro League ) – Arena Sport 1. 

SOBOTA 27. SRPNA 2016

13.25 (výkop 13.30 Tottenham Hotspur – FC Liverpool (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.30: Tom Tomsk – CSKA Moskva (utkání 5. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

15.15 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – FSV Mohuč 05 (utkání 1. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. Záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Watford – FC Arsenal (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): Cardiff City – FC Reading (utkání 5. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.55 hodin.

17.30 (výkop 18.00): Zbrojovka Brno – 1. FC Slovácko (utkání 5. kola české fotbalové ligy) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz). Záznam v 0.50 hodin.

18.10 (výkop 18.15): SD Eibar – FC Valencie (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.15: Osasuna Pamplona – Real Sociedad San Sebastian (utkání 2. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): Hull City – Manchester United (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30) Newcastle United – Brighton/Hove Albion (utkání 5. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 2.

18.30: Borussia Mönchengladbach – Bayer 04 Leverkusen (utkání 1. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. Záznam ve 24.00 hodin.

18.45 (výkop 19.00): Spartak Trnava – Slovan Bratislava (utkání 7. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).

20.00: FC Méty – SCO Angers (utkání 3. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.10 (výkop 20.15): Real Madrid – Celta Vigo (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.30 (záznam, výkop v 16.00): FC Leicester City – Swansea City (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.45: SSC Neapol – AC Milán (utkání 2. kola italské Serie A) – Sport 2.

22.10 (výkop 22.15): CD Leganés – Atlético Madrid (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

22.30: (záznam, výkop v 16.00):FC Chelsea – FC Burnley (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

22.45 (záznam, výkop 18.00): Lazio Řím – Juventus Turín (utkání 2. kola italské Serie A) – Sport 1.

23.30: Záznam finálového utkání ME v malém fotbalu v maďarském Székesfehérváru – ČT Sport. Další záznam v neděli v 8.55 hodin.

1.00: Philadelphia Union – Sporting Kansas (utkání 25. kola americké MLS) – Eurosport 2.

NEDĚLE 28. SRPNA 2016

14.25 (výkop 14.30): West Bromwich Albion – FC Middlesbrough (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.30: Club Bruggy – Standard Lutych (utkání 5. kola belgické Jupiler Pro League) – Arena Sport 1.

15.15 (výkop 15.30): Hertha BSC Berlín – SC Freiburg (utkání 1. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00 (výkop 16.30): Rapid Vídeň – FC Salcburk (utkání 6. kola rakouské Tipico bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): Manchester City – West Ham United (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.00: Dukla Praha – Sparta Praha (utkání 5. kola české fotbalové ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: 1. FK Příbram – Slovan Liberec (utkání 5. kola české fotbalové ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.30: TSG 1899 Hoffenheim – RB Lipsko (utkání 1. kola německé bundesligy) – Eurosport 2. Záznam v 0.30 hodin.

18.00: Inter Milán – US Palermo (utkání 2. kola italské Serie A) – Sport 1.

18.00: RSC Anderlecht – KAA Gent (utkání 5. kola belgické Jupiler Pro League) – Arena Sport 1.

18.10 (výkop 18.15): Deportivo Alavés – Sporting Gijón (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.

18.10 (výkop 18.30): UD Las Palmas – FC Granada (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

19.00 (výkop 19.30): Viktoria Plzeň – Slavia Praha (utkání 5. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Sport a O2 TV Fotbal, www.isport.cz (www.blesk.cz).

20.10 (výkop 20.15): Athletic Bilbao – FC Barcelona (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Ćagliari Calcio– AS Řím (utkání 2. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.45: AS Monako – FC Paris Saint-Germain (utkání 3. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

20.45: New York Bulls – New England Revolution (utkání 25. kola americké MLS) – Eurosport 1.

21.20: Studio Fotbal – Dohráno (souhrn utkání 5. kola české fotbalové ligy) – ČT Sport.

22.10 (výkop 22.15): FC Villarreal – FC Sevilla (utkání 2. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

22.45: Portland Timbers – Seattle Sounders (utkání 25. kola americké MLS) – Eurosport 1.

PONDĚLÍ 29. SRPNA 2016

11.20: Studio Fotbal – Dohráno (souhrn utkání 5. kola české fotbalové ligy) – ČT Sport. Záznam ve 22.20 hodin.

18.00: Fastav Zlín – MFK Karviná (utkání 5. kola české fotbalové ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

20.00: Magazín 1. fotbalové ligy (souhrn utkání 5. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Fotbal a O2 TV Sport.

20.00 (výkop 20.15): 1. FC Kaiserslautern – Fortuna Düsseldorf (utkání 3. kola německé bundesligy) – Eurosport 2, Sport1.de.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace