eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Play off LM a EL, Baník – Slavia, Sparta – Dukla a Arsenal s Liverpoolem!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔17.8.2015

kameraTěšit se můžete na play off LM a LM, chybět nebude ani šlágr Premier League!

TV PROGRAM V DOBĚ OD 17. SRPNA DO 24. SRPNA 2015

PONDĚLÍ 17. SRPNA 2015

17.30 (výkop 18.00): Podbeskidzie Bielkso-Biala – Pogoň Štětín (utkání 5. kola polské Ektraklasy) – Eurosport 2.

17.55: Studio fotbal – Dohráno (souhrn ze 4. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.00 (výkop 20.15): 1. FC Norimberk – Mnichov 1860 (utkání 3. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – AFC Bournemouth (utkání 2. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

ÚTERÝ 18. SRPNA 2015

17.55 (výkop 18.00): FC Astana – APOEL Nikósie (úvodní utkání 4. předkola Ligy mistrů) – O2 Sport. Záznam od 23.55 hodin.

20.15 (výkop 20.45): Vybrané úvodní utkání 4. předkola Ligy mistrů – rakouská ORF 1.

20.25 (výkop 20.45): Manchester United – Club Bruggy KV (úvodní utkání 4. předkola Ligy mistrů a sestřih ostatních úterních zápasů) – ČT Sport.

20.35 (výkop 20.45): Divácký výběr z úvodních utkání 4. předkola Ligy mistrů: Sporting Lisabon – CSKA Moskva, Lazio Řím – Bayer Leverkusen a BATE Borisov – Partizan Bělehrad – O2 Sport.

STŘEDA 19. SRPNA 2015

20.15 (výkop 20.45): Rapid Vídeň – Šachtar Doněck (úvodní utkání 4. předkola Ligy mistrů) – rakouská ORF 1.

20.30 (výkop 20.45): Vybrané úvodní utkání 4. předkola Ligy mistrů – slovenská Dvojka (STV 2).

20.35 (výkop 20.45): Divácký výběr z úvodních utkání 4. předkola Ligy mistrů: FC Valencie – AS Monako, Celtic Glasgow – Malmö FF, Skenderbeu Korce – Dinamo Záhřeb, FC Basilej – Maccabi Tel Aviv a Rapid Vídeň – Šachtar Doněck – O2 Sport.

22.45: Sestřih středečních úvodních utkání 4. předkola Ligy mistrů – ČT Sport. Slovenská Dvojka (STV 2) od 22.50 hodin.

ČTVRTEK 20. SRPNA 2015

18.15: Studio fotbal – extra (pozvánka na 5. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

18.40 (výkop 19.00): Ajax Amsterdam – FK Jablonec (úvodní utkání 4. předkola Evropské ligy) – ČT Sport.

18.50 (výkop 19.00): Slovan Liberec – Hajduk Split (úvodní utkání 4. předkola Evropské ligy) – O2 Sport.

19.00: Sparta Praha – FC Thun (úvodní utkání 4. předkola Evropské ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

20.15 (výkop 20.30): SC Rheindorf Altach – Belenenses Lisabon (úvodní utkání 4. předkola Evropské ligy) – rakouská ORF 1.

20.50: Viktoria Plzeň – Vojvodina Nova Sad (úvodní utkání 4. předkola Evropské ligy a sestřih ostatních čtvrtečních zápasů) – ČT Sport.

PÁTEK 21. SRPNA 2015

17.45 (výkop 18.00): Pogoň Štětín – Wisla Krakov (utkání 6. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2.

19.40: Studio fotbal – extra (pozvánka na 5. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

20.05 (výkop 20.15): FK Mladá Boleslav – Fastav Zlín (utkání 5. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.15 (výkop 20.30): Hertha Berlín – Werder Brémy (utkání 2. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

21.00 (relive, výkop 20.30): SC Montpellier Hérault – Paris Saint-Germain (utkání 3. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

SOBOTA 22. SRPNA 2015

13.00: Dundee United – Celtic Glasgow (utkání 5. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sportu od 18.30 hodin.

13.40 (výkop 13.45): Manchester United – Newcastle United (utkání 3. kola anglické Premier League) – O2 Sport (záznam od 21.00 hodin), Digi Sport.

15.15 (výkop 15.30): Hoffenheim 1899 – Bayern Mnichov (utkání 2. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): West Ham United – AFC Bournemouth (utkání 3. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

17.00: Bohemians Praha 1905 – 1. FK Příbram (utkání 5. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Vysočina Jihlava – 1. FC Slovácko (utkání 5. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: CSKA Moskva – FK Rostov na Donu (utkání 6. kola ruské Premier Ligy) – Slovak Sport TV 1.

17.30 (výkop 18.00): Hellas Verona – AS Řím (utkání 1. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam od 4.00 hodin.

18.30: HSV Hamburk – VfB Stuttgart (utkání 2. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

19.30 (výkop 20.15): Baník Ostrava – Slavia Praha (utkání 5. kola Synot ligy a zpravodajství z ostatních sobotních zápasů) – ČT Sport.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Leicester City – Tottenham Hotspur (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Záznam na Digi Sportu 2 od 22.30 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Sunderland – AFC Swansea City (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sportu od 22.30 hodin.

21.00 (výkop 20.45): Lazio Řím – FC Bologna 1909 (utkání 1. kola italské Serie A) – Sport 2.

22.00: FC Toronto – Orlando City (utkání 25. kola americké MLS) – Eurosport 2.

22.45 (záznam, výkop 19.45): SC Heerenveen – PSV Eindhoven (utkání 3. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 2.

NEDĚLE 23. SRPNA 2015

12.30(záznam, výkop v sobotu v 18.00): Rubin Kazaň – Zenit Petrohrad (utkání 6. kola ruské Premier Ligy) – Slovak Sport TV 1.

14.25 (výkop 14.30): West Bromwich Albion – FC Chelsea (utkání 3. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

15.15 (výkop 15.30): Ingolstadt 04 – Borussia Dortmund (utkání 2. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – Austria Vídeň (utkání 5. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Everton – Manchester City (utkání 3. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport. Záznam na Digi Sportu 2 od 22.55 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FC Watford – AFC Southampton (utkání 3. anglické Premier League) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sportu od 21.00 hodin.

17.00: Zbrojovka Brno – FK Jablonec (utkání 5. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Slovan Liberec – FK Teplice (utkání 5. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.30: Borussia Mönchengladbach – Mohuč 05 (utkání 2. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.00: Vitória Guimaraes – Belenenses Lisabon (utkání 2. kola portugalské Primeira Ligy) – Slovak Sport TV 1.

18.00 (výkop 18.05): Výběr Prahy – Výběr Brna (předehrávané utkání 4. kola Ligy malého fotbalu) – ČT Sport.

18.30: Viktoria Plzeň – Sigma Olomouc (utkání 5. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

19.00 (výkop 19.15): Sparta Praha – Dukla Praha (utkání 5. kola Synot ligy) – O2 Sport.

20.45: ACF Fiorentina – AC Milán (utkání 1. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.00: Olympique Marseille – ESTAC Troyes (utkání 3. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam od 4.00 hodin.

21.00: Los Angeles Galaxy – FC New York City (utkání 25. kola americké MLS) – Eurosport.

22.00: Studio fotbal – Dohráno (souhrn z 5. kola Synot ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.30 hodin.

22.45 (záznam, výkop 18.00): Juventus Turín – Udinese Calcio (utkání 1. kola italské Serie A) – Sport 2.

PONDĚLÍ 24. SRPNA 2015

11.20: Studio fotbal – Dohráno (souhrn z 5. kola Synot ligy) – ČT Sport.

17.30 (výkop18.00): Gornik Zabrze – Zaglebie Sosnowiec (utkání 6. kola polské Ektraklasy) – Eurosport 2.

20.00 (výkop 20.15): 1. FC Kaiserslautern – SC Paderborn (utkání 4. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.45: Sampdoria Janov –FC Carpi 1909 (utkání 1. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – FC Liverpool (utkání 3. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace