eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Manchester City – Arsenal, Barcelona – Valencia, AS Řím – AC Milán, Leverkusen – Bayern Mnichov

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔28.1.2019

Barcelona přivítá Valencii, Arsenal míří do Manchesteru.

Televizní fotbalový program od pondělí 28. ledna 2019 do pondělí 4. února 2019

PONDĚLÍ 28. LEDNA 2019

20.25 (výkop 20.30): FC Empoli – FC Janov (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): ES Troyes – RC Lens (utkání 22. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Barnet – FC Brendford (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo Alavés – Rayo Vallecano (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

ÚTERÝ 29. LEDNA 2019

18.25 (výkop 18.30): VfL Bochum – MSV Duisburg (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.00: Benfica Lisabon – Boavista Porto (utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): SV Darmstadt 98 – FC St. Pauli (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): SpVgg Greuther Fürth – FC Ingolstadt 04 (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Magdeburg – FC Erzgebirge Aue (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.45: AC Milán – SSC Neapol (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Newcastle United – Manchester City (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

21.00 (výkop 21.05): EA Guingamp – AS Monako (semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – NOVA Sport 1.

STŘEDA 30. LEDNA 2019

18.15: ACF Fiorentina – AS Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SSV Jahn Regensburg/Řezno – SC Paderborn 07 (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.40 (výkop 18.45): Racing Štrasburk – Girondins Bordeaux (semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – NOVA Sport 1.

20.00: Vitória Setúbal – Sporting CP Lisabon (utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – SV Sandhausen (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): 1. FC Heidenheim – Holstein Kiel (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Dynamo Drážďany – Arminia Bielefeld (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.45: Atalanta Bergamo – Juventus Turín (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Leicester City (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Nantes – AS Saint-Étienne (dohrávané utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

22.15: FC Porto – Belenenses Lisabon (utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

17.00 (záznam, výkop 1.00): CD Godoy Cruz – CA River Plate (dohrávané utkání 13. kola argentinské Superligy) – Arena Sport 1.

17.40: Sestřih z kola anglické Premier League – ČT Sport.

20.25 (výkop 20.30): Union Berlín – 1. FC Kolín Nad Rýnem (utkání 19. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

21.00: Inter Milán – Lazio Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

…čtěte celý TV program na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace