eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Kloppův Liverpool s Arsenalem a Manchesterem United!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔11.1.2016

fotbalzivevtelevizi_ilustracni_uefa_com

TV PROGRAM OD 11. LEDNA DO 18. LEDNA 2016

PONDĚLÍ 11. LEDNA 2016

1.30: Fort Lauderdale – Schalke 04 (utkání turnaje Florida Cup) – Eurosport 2.

16.30: Hannover 96 – Hertha Berlín (přípravné utkání) – německý Sport 1.de.

18.30: Zlatý míč FIFA 2015 (slavnostní vyhlášení ankety o nejlepšího světového fotbalisty v rámci galaprogramu v Curychu) – Eurosport. Digi Sport 1 od 18.25 hodin, německý Sport 1.de od 18.30 hodin.

21.00: SpVgg Landshut – Bayern Mnichov (přípravné utkání) – Arena Sport 1.

ÚTERÝ 12. LEDNA 2016

19.55 (výkop 20.00): Vybraný přípravný zápas – německý Sport 1.de.

20.40 (výkop 20.45): Newcastle United – Manchester United (utkání 21. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 2 ve 2.05 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Aston Villa – Crystal Palace (utkání 21. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

0.10 (záznam, výkop 20.45): AFC Bournemouth – West Ham United (utkání 21. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

STŘEDA 13. LEDNA 2016

12.00 (výkop 12.05) Zbrojovka Brno – Fastav Zlín (utkání skupiny C Zimní Tipsport ligy ve Vyškově) – ČT Sport.

17.55 (výkop 18.00): Vybraný přípravný zápas – německý Sport 1.de.

17.55: Galavečer Grassroots fotbalu (záznam z nedělního slavnostního vyhlášení nejlepších hráčů mládežnických a futsalových kategorií v Praze na Žofíně). Záznam v 0.45 hodin – ČT Sport.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Arsenal (utkání 21. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Tottenham Hotspur – Leicester City (utkání 21. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

ČTVRTEK 14. LEDNA 201

18.00: FC Benago Zruč nad Sázavou – Rádio Krokodýl Brno (utkání 15. kola Chance futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.15 hodin.

19.30: Besiktas Istanbul – Trabzonspor (utkání 2. fáze Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

PÁTEK 15. LEDNA 2016

20.30: OGC Nice – SCO Angers (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Dundee United – Celtic Glasgow (utkání 23. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

SOBOTA 16. LEDNA 2016

10.25: Cesta na EURO 2016 (dokumentární film) – ČT Sport.

13.00: CFS Jumilla – Ribera de Navarra ( utkání 19. kola španělské Primera División ve futsale) – Sport 1. Záznam na Sport 2 ve 0.30 hodin.

13.40 (výkop 13.45): Tottenham Hotspur – AFC Sunderland (utkání 22. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na O2 Sport ve 20.30 hodin.

15.00: Atalanta Bergamo – Inter Milán (utkání 20. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): Manchester City – Crystal Palace (utkání 22. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

16.00: FC Sevilla – FC Málaga (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

17.00: FC Toulouse – FC Paris Saint-Germain (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

18.15: Celta Vigo – UD Levante (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): Aston Villa – Leicester City (utkání 22. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.

20.30: FC Villarreal – Betis Sevilla (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – West Browmich Albion (utkání 22. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport 1 ve 22.35 hodin.

20.35 (záznam, výkop 16.00): FC Chelsea – FC Everton (utkání 22. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Na Digi Sport ve 22.30 hodin.

20.45: SSC Neapol – US Sassuolo Calcio (utkání 20. kola italské Serie A) – Sport 2.

22.05: Real Sociedad San Sebastian – Deportivo la Coruňa (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

NEDĚLE 17. LEDNA 2016

12.00: FC Valencie – Rayo Vallecano (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

12.30: FC Janov – US Palermo (utkání 20. kola italské Serie A) – Sport 1.

13.10 (výkop 13.15): Ross County – FC Aberdeen (utkání 23. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam na Digi Sport 1 v 19.45 hodin.

14.30: Feyenoord Rottterdam – PSV Eindhoven (utkání 18. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

14.45 (výkop 15.05): FC Liverpool – Manchester United (utkání 22. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 2 v 18.30 hodin, na O2 Sport ve 20.00 hodin.

15.00: Udinese Calcio – Juventus Turín (utkání 20. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam na Sport 1 v 0.30 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Real Madrid – Sporting Gijón (utkání 20. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

17.00: SM Caen – Olympique Marseille (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

17.10 (výkop 17.15): Stoke City – FC Arsenal (utkání 22. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 2 ve 20.50 hodin.

18.15: FC Getafe – Espanyol Barcelona (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.15: UD Las Palmas – Atlético Madrid (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

19.15: CD Nacional – SC Braga (utkání 18. kola portugalské Primeira Liga) – Arena Sport 1.

20.30: FC Barcelona – Athletic Bilbao (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.45: AC Milán – ACF Fiorentina (utkání 20. kola italské Serie A) – Sport 1.

PONDĚLÍ 18. LEDNA 2016

20.30: SD Eibar – FC Granada (utkání 20. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.55 (výkop 21.00): Swansea City – FC Watford (utkání 22. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.

21.00: SC Karslruhe – Bayer Mnichov (přípravné utkání) – Arena Sport 1.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace