eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: FA Cup, Betis – Barcelona, Ajax – Feyenoord, Bayern – Brémy, Inter – AS Řím a Jablonec – Liberec!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔15.1.2018

Pokračuje Premier League, Chelsea se představí v FA Cupu!

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 15. LEDNA DO 22. LEDNA 2018

PONDĚLÍ 15. LEDNA 2018

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – FC Stoke City (utkání 23. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21:00): Real Betis Sevilla – CD Leganés (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ÚTERÝ 16. LEDNA 2018

10.55 (výkop 11.00): FK Varnsdorf – Bohemians Praha 1905 (utkání zimní Tipsport ligy) – NOVA Sport 1. Záznam ve 21.05 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Istanbulspor – Fenerbahce Istanbul (osmifinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

21.00: AS Monako – OGC Nice (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

23.25: Sestřih z 23. kola anglické Premier League – ČT Sport.

STŘEDA 17. LEDNA 2018

10.55 (výkop 11.00): FK Jablonec – Slovan Liberec (utkání zimní Tipsport ligy) – NOVA Sport 1. Záznam NOVA Sport 2 v 18.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Osmanlispor – Besiktas Istanbul (osmifinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Chelsea – FC Norwich City (opakované utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

21.00: FC Paris Saint-Germain – FCO Dijon (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

23.00 (záznam, výkop 19.00): EA Guingamp – Olympique Lyon (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

23.20: Sestřih z 19. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

ČTVRTEK 18. LEDNA 2018

18.25 (výkop 18.30): Bucaspor – Galatasaray Istanbul (osmifinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

20.00 (výkop 20.10): Nejzbach Vysoké Mýto – SK Interobal Plzeň (utkání 17. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport.

PÁTEK 19. LEDNA 2018

20.00: FC Utrecht – AZ Alkmaar (utkání 19. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Derby County – FC Bristol City (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

20.45: Hertha BSC Berlín – Borussia Dortmund (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: SM Caen – Olympique Marseille (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Getafe – Athletic Bilbao (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

SOBOTA 20. LEDNA 2018

10.55 (výkop 11.00): Slovan Liberec – Vysočina Jihlava (utkání zimní Tipsport ligy) – NOVA Sport 2. Záznam v 0.50 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Espanyol Barcelona – FC Sevilla (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

13.25 (výkop 13.30): FC Brighton nad Hove – FC Chelsea (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – FC Augsburg (utkání 19. kola německé bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.30: SC Freiburg – RB Lipsko (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: TSG 1899 Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: FSV 05 Mainz/Mohuč – VfB Stuttgart (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): FC Burnley – Manchester United (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Real Madrid – Deportivo La Coruňa (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Záznam ve 22.45 hodin.

17.00: FC Nantes – Girondins Bordeaux (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Záznam ve 4.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – FC Newcastle United (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal – UD Levante (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: Hamburger SV – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.30: FC Sheffield Wednesday – FC Cardiff City (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 18.00): Standard Lutych – KAS Eupen (utkání 22. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Arsenal – FC Crystal Palace (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Repríza Digi Sport 2 ve 22.30 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – FC Watford (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Repríza Digi Sport 1 ve 22.30 hodin.

20.40 (výkop 20.45): UD Las Palmas – FC Valencie (utkání 20 kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

NEDĚLE 21. LEDNA 2018

11.55 (výkop 12.00): Deportivo Alavés – CD Leganés (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: Atalanta Bergamo – SSC Neapol (utkání 21. kola italské Serie A) – Sport 1.

14.30: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (utkání 19. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: Royal Antverpy – Club Bruggy (utkání 22. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 2. Záznam Arena Sport 1 ve 21.00 hodin.

15.00: Lazio Řím – Chievo Verona (utkání 21. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.30: Bayern Mnichov – Werder Brémy (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – FC Girona (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Záznam ve 22.45 hodin.

16.45: Heracles Almelo – PSV Eindhoven (utkání 19. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Southampton – Tottenham Hotspur (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.00: FC Schalke 04 – Hannover 96 (utkání 19. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.00: Cagliari Calcio – AC Milán (utkání 21. kola italské Serie A) – Sport 2.

18.00: KRC Genk – RSC Anderlecht (utkání 22. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 2. Záznam Arena Sport 1 ve 23.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastián – Celta Vigo (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – FC Barcelona (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Inter Milán – AS Řím (utkání 21. kola italské Serie A) – Sport 1.

22.45 (relive, výkop 21.00): Olympique Lyon – FC Paris Saint-Germain (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

PONDĚLÍ 22. LEDNA 2018

20.45: Juventus Turín – FC Janov (utkání 21. kola italské Serie A) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Swansea City – FC Liverpool (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21:00): SD Eibar – FC Málaga (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace