eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Copa América v Brazílii, mistrovství Afriky v Egyptě, ME do 21 let v Itálii, MS žen ve Francii, CONCACAF Cup!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔17.6.2019

Tento týden nás čeká Copa América v Brazílii nebo ME do 21 let v Itálii!

Televizní fotbalový program od pondělí 17. června 2019 do pondělí 24. června 2019

PONDĚLÍ 17. ČERVNA 2019

17.30 (výkop 18.00): Jihoafrická republika – Německo (utkání základní skupiny B na MS 2019 žen ve Francii, v Le Havre) – německá ARD (Das Erste).

18.25 (výkop 18.30): Srbsko – Rakousko (utkání základní skupiny B ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Terstu) – německý Sport 1.de.

20.15 (výkop 21.00): Německo – Dánsko (utkání základní skupiny B ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Udine) – německá ARD (Das Erste). Německý Sport 1.de ve 23.30 hodin.

0.55 (výkop 1.00): Japonsko – Chile (utkání základní skupiny C mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Sao Paulu) – O2 TV Fotbal.

1.00: Curacao – Salvador (utkání základní skupiny C mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Kingstonu) – Arena Sport 1.

3.00: Jamajka – Honduras (utkání základní skupiny C mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Kingstonu) – Arena Sport 1.

ÚTERÝ 18. ČERVNA 2019

18.25 (výkop 18.30): Rumunsko – Chorvatsko (utkání základní skupiny C ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Serravalle) – německý Sport 1.de.

20.55 (výkop 21.00): Anglie – Francie (utkání základní skupiny C ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Ceseně) – německý Sport 1.de.

23.25 (výkop 23.30): Bolívie – Peru (utkání základní skupiny A mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Riu de Janeiro) – O2 TV Fotbal.

1.30: Panama – Trinidad a Tobago (utkání základní skupiny D mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Saint Paulu) – Arena Sport 1.

2.25 (výkop 2.30): Brazílie – Venezuela (utkání základní skupiny A mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Salvadoru) – O2 TV Fotbal.

3.30: USA – Guayana (utkání základní skupiny D mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Saint Paulu) – Arena Sport 1.

STŘEDA 19. ČERVNA 2019

18.25 (výkop 18.30): Španělsko – Belgie (utkání základní skupiny A ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Reggio Emilia) – německý Sport 1.de.

20.55 (výkop 21.00): Itálie – Polsko (utkání základní skupiny A ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Boloni) – německý Sport 1.de.

23.25 (výkop 23.30): Kolumbie – Katar (utkání základní skupiny B mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Sao Paulu) – O2 TV Fotbal.

2.00: Kuba – Martinik (utkání základní skupiny A mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Denveru) – Arena Sport 1.

2.25 (výkop 2.30): Argentina – Paraguay (utkání základní skupiny B mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Belo Horizonte) – O2 TV Fotbal.

4.00: Mexiko – Kanada (utkání základní skupiny A mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Denveru) – Arena Sport 1.

ČTVRTEK 20. ČERVNA 2019

17.30 (výkop 18.00): Nizozemsko – Kanada (utkání základní skupiny E na MS 2019 žen ve Francii, v Remeši) – německá ZDF.

18.25 (výkop 18.30): Dánsko – Rakousko (utkání základní skupiny B ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Udine) – německý Sport 1.de.

20.15 (výkop 21.00): Německo – Srbsko (utkání základní skupiny B ME hráčů 2019 do 21 let v Itálii a San Marinu, v Terstu) – německá ARD (Das Erste). Němcký Sport 1.de záznam ve 23.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo La Coruňa – Real CD Mallorca (úvodní utkání baráže o účast ve španělské La Lize) – Digi Sport 1.

23.15 (záznam, výkop 21.00): Švédsko – USA (utkání základní skupiny F na MS 2019 žen ve Francii, v Le Havre) – německá ARD (Das Erste).

0.55 (výkop 1.00): Uruguay – Japonsko (utkání základní skupiny C mistrovství Jižní Ameriky/Copa América 2019 v Brazílii, v Porto Alegre) – O2 TV Fotbal.

1.00: Nikaragua – Haiti (utkání základní skupiny B mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, v Friscu) – Arena Sport 1.

3.00: Kostarika – Bermudy (utkání základní skupiny B mistrovství Střední a Severní Ameriky 2019/CONCACAF Gold Cup v USA, Kostarice a Jamajce, ve Friscu) – Arena Sport 1.

…čtěte celý TV program na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace