eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: City s Barcelonou, Chelsea se Spurs, Baník – Sparta!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔23.2.2015

kameraManchester City změří po roce své síly s Barcelonou

PONDĚLÍ 23. ÚNORA

15.00: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 17. kola Synot ligy) – ČT Sport.

17.35 (výkop 18.00): Sparta Praha – 1. FK Příbram (utkání 17. kola Synot ligy) – ČT Sport.

18.55 (výkop 19.00): SSC Neapol – Sassuolo (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport.

20.15: Eintracht Braunschweig – RB Lipsko (utkání 22. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.55 (výkop 21.00): US Cagliari – Inter Milán (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport.

ÚTERÝ 24. ÚNORA

16.45 (výkop 17.00): Manchester City – Schalke 04 (první utkání osmifinále juniorské Ligy mistrů) – Eurosport.

20.15 (výkop 20.45): Manchester City – FC Barcelona (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – Prima Cool.

20.40 (výkop 20.45):  Juventus Turín – Borussia Dortmund  (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – Prima PLAY Premium.

STŘEDA 25. ÚNORA

20.15 (výkop 20.45): Bayer Leverkusen – Atlético Madrid  (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – Prima Cool. Na německé ZDF od 20.25 hodin.

20.20 (výkop 20.45): FC Arsenal – AS Monako (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – ČT Sport. Na slovenské Jednotce (STV 1) a polské TVP 1 od 20.20 hodin.

ČTVRTEK 26. ÚNORA

18.50 (výkop 19.00): FC Red Bull Salcburk – FC Villarreal (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – rakouská ORF 1.

18.55 (výkop 19.00): Besiktas Istanbul – FC Liverpool (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport.

20.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 18. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

20.45 (výkop 21.05): Feyenoord Rotterdam – AS Řím (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy a sestřih z ostatních utkání) – ČT Sport.

20.45 (výkop 21.05): Vybrané odvetné utkání play off/32 Evropské ligy- slovenská Dvojka (STV 2).

21.00 (výkop 21.05): Athletic Bilbao – FC Turín (odvetné utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport.

23.30: Sestřih z odvetných utkání play off/32 Evropské ligy – NOVA Sport. Na rakouské ORF 1 od 23.00 hodin.

PÁTEK 27. ÚNORA

13.00: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 18. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

18.00: Dukla Praha – Slovan Liberec (utkání 18. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.50 (výkop 19.00): Slovan Bratislava – MŠK Žilina (utkání 20. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport 2.

20.15: Vysočina Jihlava – 1. FC Slovácko (utkání 18. kola Synot ligy) – Slovak Sport TV 2.

20.15 (výkop 20.30):  Bayern Mnichov – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: Olympique Marseille – SM Caen (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

SOBOTA 28. ÚNORA

13.40 (výkop 13.45): West Ham United – Crystal Palace (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 22.25 hodin.

14.00: Baumit Jablonec – Bohemians Praha 1905 (utkání 18. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

14.50 (výkop 15.00): Baník Ostrava – Sparta Praha (utkání 18. kola Synot ligy) – ČT Sport.

15.30): Borussia Dortmund – Schalke 04 (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Sunderland (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.00: Granada – FC Barcelona (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

16.00: Fulham – Derby County (utkání 34. kola druhé anglické ligy) – Slovak Sport TV 1.

17.00: Dynamo České Budějovice – Zbrojovka Brno (utkání 18. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: 1. FK Příbram – FK Mladá Boleslav (utkání 18. kola Synot ligy) – www.isport.ct (www.blesk.cz).

17.55 (výkop 18.00): Atalanta Bergamo – Sampdoria Janov (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport.

18.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – HSV Hamburk (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

19.50 (výkop 20.15): Slavia Praha – FK Teplice (utkání 18. kola Synot ligy plus sestřih z odpoledních utkání) – ČT Sport.

20.00 (relive, výkop 18.00/18.15): Valladolid – Sporting Gijón/FC Barcelona B – Real Mallorca (vybrané utkání 27. kola druhé španělské ligy) – Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): West Bromwich Albion – AFC Southampton  (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport od 22.40 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Chievo – AC Milán (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport.

22.00: FC Málaga – Getafe (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

NEDĚLE 1. BŘEZNA

12.00: FC Valencie – Real Sociedad San Sebastian (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): US Cagliari – Hellas Verona (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Liverpool – Manchester City (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 22.50 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Janov – Parma (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.00 (výkop 15.05): FC Arsenal – FC Everton (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

15.15 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – SC Paderborn (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00: FC Hradec Králové – Viktoria Plzeň (utkání 18. kola Synot ligy) – ČT Sport.

16.25 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – Scholz Grödig (utkání 22. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.45: PSV Eindhoven – Ajax Amsterdam (utkání 25. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

17.00: FC Chelsea – Tottenham Hotspur (finálové utkání Anglického ligového poháru/Capital One Cupu v londýnském Wembley) – Slovak Sport TV 1.

17.30: Werder Brémy – VfL Wolfsburg (utkání 23. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – AC Fiorentina (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport.

18.50 (výkop 19.00): DAC Dunajská Streda – ViOn Zlaté Moravce (utkání 20. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport 2.

19.00: FC Sevilla – Atlético Madrid (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – SSC Neapol (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport.

20.55 (výkop 21.00): AS Monako – Paris Saint Germain  (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

21.00: Real Madrid – FC Villarreal (utkání 25. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

21.00 (výkop 20.15): FC Porto – Sporting Lisabon (utkání 23. kola portugalské Primeira Ligy) – Slovak Sport TV 1.

21.40: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 18. kola Synot ligy) – ČT Sport.

22.40 (záznam, výkop 15.00): Sassuolo – Lazio Řím (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport.

PONDĚLÍ 2. BŘEZNA

15.25: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 18. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.15: FC Ingolstadt – Mnichov 1860 (utkání 23. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): AS Řím – Juventus Turín (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace