eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Chelsea s Arsenalem, Bayern – Schalke, Juventus – Inter!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔30.1.2017

fotbalzivevtelevizi_ilustracni_uefa_comChelsea čekají zápasy s Liverpoolem a Arsenalem!

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 30. LEDNA DO 6. ÚNORA 2017

PONDĚLÍ 30. LEDNA 2017

20.00 (výkop 20.15): Hannover 96 – 1. FC Kaiserslautern (utkání 18. kola druhé německé Bundesligy) – Eurosport 2. Německý Sport 1.de od 20.15 hodin.

20.40 (výkop 20.45): UD Las Palmas – FC Valencie (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ÚTERÝ 31. LEDNA 2017

17.55 (výkop 18.00): OSC Lille – FC Nantes (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

20.25 (výkop 20.30): KRC Genk – KV Oostende (odvetné semifinálové utkání Belgického poháru, první utkání 1:1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – Lazio Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Chelsea (utkání 23. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): Olympique Marseille – Olympique Lyon (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

STŘEDA 1. ÚNORA 2017

17.55 (výkop 18.00): AJ Auxerre – AS Saint-Étienne (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 5.

20.00: Burkina Faso – Egypt (první semifinálové utkání mistrovství Afriky v Gabonu) – německý Eurosport 2.

20.25 (výkop 20.30): KAS Eupen – SV Zulte Waregem (odvetné semifinálové utkání Belgického poháru, první utkání 0:1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC West Ham United – Manchester City (utkání 23. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Heart of Midlothian – Glasgow Rangers (utkání 23. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

20.40: AC Cesena – AS Řím (čtvrtfinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – O2 TV Fotbal.

20.45: Newcastle United – Queens Park Rangers (utkání 29. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Stade Rennes – FC Paris Saint Germain (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 5.

ČTVRTEK 2. ÚNORA 2017

18.00 (výkop 18.15): SKP Ocel Třinec – AC Sparta Praha (utkání 13. kola CHANCE futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam ve 22.50 hodin.

20.00: Kamerun – Ghana (druhé semifinálové utkání mistrovství Afriky v Gabonu) – německý Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Huddersfield Town – Brighton and Hove Albion (utkání 29. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

PÁTEK 3. ÚNORA 2017

20.00 (výkop 20.30): Hamburger SV – Bayer 04 Leverkusen (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: Sporting Lokeren – RSC Anderlecht (utkání 25. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 2. Záznam Arena Sport 1 ve 22.45 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Deportivo La Coruňa – Real Betis Sevilla (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.45: FC Mety – Olympique Marseille (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

21.00 (výkop 20.45): FC Wigan Athletic – Sheffield Wednesday (utkání 30. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

SOBOTA 4. ÚNORA 2017

12.55 (výkop 13.00): FC Málaga – Espanyol Barcelona (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport. Záznam Digi Sport 3 ve 22.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Chelsea – FC Arsenal (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.15 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – FC Schalke 04 (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): Newcastle United – Derby County (utkání 30. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – Athletic Bilbao (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

17.00: AS Monako – OGC Nice (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam ve 4.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Tottenham Hotspur – FC Middlesbrough (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Granada – US Las Palmas (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

18.30: Borussia Dortmund – RB Lipsko (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2.

19.45: AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (utkání 21. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.00: Utkání o 3. místo na mistrovství Afriky v Gabonu – německý Eurosport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Hull City – FC Liverpool (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 ve 22.30 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Everton – AFC Bournemouth (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 ve 22.30 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Valencie – SD Eibar (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.45: FC Boloňa – SSC Neapol (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.30: FC Porto – Sporting Lisabon (utkání 20. kola portugalské Primeira Liga) – Arena Sport 1.

22.45 (záznam, výkop 13.00): Vybrané utkání 18. kola španělské futsalové Primer División – Sport 2.

NEDĚLE 5. ÚNORA 2017

11.55 (výkop 12.00): FC Sevilla – FC Villarreal (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport. Záznam Digi Sport 3 ve 22.45 hodin.

12.30: AC Milán – Sampdoria Janov (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

12.30: Roda JC Kerkrade – Ajax Amsterdam ((utkání 21. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): FC St. Johnstone – Celtic Glasgow (utkání 24. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam v 19.00 hodin.

14.25 (výkop 14.30): Manchester City – FC Swansea City (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam Digi Sport 2 ve 20.55 hodin.

14.30: FC Twente Enschede – Feyenoord Rotterdam (utkání 21. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: Club Bruggy – Sporting Charleroi (utkání 25. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 2.

15.00: Delpino Pescara 1936 – Lazio Řím (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam v 0.45 hodin.

15.15 (výkop 15.30): FC Augsburg – Werder Brémy (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – CD Leganés (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

16.55 (výkop 17.00): FC Leicester City – Manchester United (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.00: FC Nantes – AS Nancy (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

17.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – SV Darmstadt 98 (utkání 19. kola německé Bundesligy) – Eurosport 2.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastian – Osasuna Pamplona (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

19.00: Belenenses Lisabon – CD Tondela (utkání 20. kola portugalské Primeira Liga) – Arena Sport 1.

19.00 (relive, výkop v 18.00): US Palermo – FC Crotone (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.00: Finálové utkání mistrovství Afriky v Gabonu – německý Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Celta Vigo – Real Madrid (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3 a TV Tipsport.

20.45: Juventus Turín – Inter Milán (utkání 23. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.15: CD Feirense – FC Rio Ave (utkání 20. kola portugalské Primeira Liga) – Arena Sport 1.

PONDĚLÍ 6. ÚNORA 2017

19.55 (výkop 20.00): Benfica Lisabon – CD National (utkání 20. kola portugalské Primeira Liga) – O2 TV Fotbal.

20.00 (výkop 20.15): VfB Stuttgart – Fortuna Düsseldorf (utkání 19. kola druhé německé Bundesligy) – Eurosport 2. Německý Sport 1.de od 20.15 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Sporting Gijón – Deportivo Alavés (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nový HATTRICK právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace