eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Boleslav – Plzeň, Sparta ve Znojmě a s Teplicemi, dvakrát Leicester – Liverpool!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔19.9.2017

Spartu čeká pohárový duel ve Znojmě!

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 18. ZÁŘÍ DO 25. ZÁŘÍ 2017

PONDĚLÍ 18. ZÁŘÍ 2017

11.50: Studio fotbal – Dohráno (sestřih ze 7. kola české HET ligy) – ČT Sport.

17.55 (výkop 18.00): Viktoria Plzeň – Fastav Zlín (utkání 7. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam v 0.50 hodin.

19.00: Zenit Petrohrad – FK Ufa (utkání 10. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

20.00: TIKA-TAKA (talk show a ohlédnutí za 7. kolem české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: VfR Wormatia Worms – 1. FC Saarbrücken (utkání 9. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.55 (výkop 21.00): Espanyol Barcelona ¬ Celta Vigo (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

22.25: Studio fotbal – Dohráno Plus (analýza 7. kola české HET ligy) – ČT Sport.

ÚTERÝ 19. ZÁŘÍ 2017

11.15: Studio fotbal – Dohráno Plus (analýza 7. kola české HET ligy) – ČT Sport.

13.00: TIKA-TAKA (talk show a ohlédnutí za 7. kolem české HET ligy) – O2 TV Sport.

17.50 (výkop 18.00): Česko – Německo (utkání kvalifikace MS 2019 žen v Ústí nad Labem) – ČT Sport. Záznam v 0.50 hodin.

18.15 (výkop 18.30): MFK Ružomberok – MŠK Žilina (utkání 9. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).

18.30: Borussia Mönchengladbach – VfB Stuttgart (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

19.55 (výkop 20.00): FC Valencie – FC Málaga (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.30: FC Augsburg – RB Lipsko (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.30: FC Schalke 04 – Bayern Mnichov (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.30: VfL Wolfsburg – Werder Brémy (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.30: FK Železiarne Podbrezová – 1. FC Tatran Prešov (utkání 9. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV 213.

20.40 (výkop 20.45): FC Leicester City – FC Liverpool (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

20.45: FC Boloňa – Inter Milán (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Reading – FC Swansea City (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

21.55 (výkop 22.00): FC Barcelona – SD Eibar (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

STŘEDA 20. ZÁŘÍ 2017

18.00: Benevento Calcio – AS Řím (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 1.

18.05 (výkop 18.15): 1. SC Znojmo FK – Sparta Praha (utkání 3. kola Poháru FAČR/Mol Cup) – ČT Sport. Záznam v 6.00 hodin.

18.30: AS Trenčín – FC Nitra (utkání 9. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV 213.

18.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

19.55 (výkop 20.00): CD Leganés – FC Girona (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1, TV Tipsport.

19.55 (výkop 20.00): Athletic Bilbao – Atlético Madrid (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.30: SC Freiburg – Hannover 96 (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.30: Hamburger SV – Borussia Dortmund (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.30: Hertha BSC Berlín – Bayer 04 Leverkusen (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.30: FSC Mohuč 05 (Mainz) – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Chelsea – FC Nottingham Forest (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.45: Juventus Turín – ACF Fiorentina (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – FC Burton Albion (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

21.00: Deportivo La Coruňa – Deportivo Alavés (utkání 5. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

21.45 (relive, výkop 20.45): Lazio Řím – SSC Neapol (utkání 5. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.55 (výkop 22.00): FC Sevilla – UD Las Palmas (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1, TV Tipsport.

21.55 (výkop 22.00): Real Madrid – Real Betis Sevilla (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ČTVRTEK 21. ZÁŘÍ 2017

16.30: Gól týdne (nejlepší gól 7. kola HET ligy) – ČT Sport.

16.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 8. kolo HET ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.50 hodin.

19.55 (výkop 20.00): FC Villarreal – Espanyol Barcelona (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.55 (výkop 21:00): Celta Vigo – FC Getafe (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1, TV Tipsport.

21.55 (výkop 22.00): UD Levante – Real Sociedad San Sebastian (utkání 5. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

PÁTEK 22. ZÁŘÍ 2017

10.25: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 8. kolo HET ligy) – ČT Sport.

20.30: Bayern Mnichov – VfL Wolfsburg (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45: Forest Green Rovers – Swindon Town (utkání 9. kola čtvrté anglické ligy/Sky Bet League 2) – Arena Sport 1.

20.45: OGC Nice – AS Monako (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

SOBOTA 23. ZÁŘÍ 2017

12.55 (výkop 13.00): FC Glasgow Rangers – FC Celtic Glasgow (utkání 7. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Atlético Madrid – FC Sevilla (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Záznam ve 22.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC West Ham United – Tottenham Hotspur (utkání 6. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.00: AS Řím – Udinese Calcio (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.30: Werder Brémy – SC Freiburg (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: TSG 1899 Hoffenheim – FC Schalke 04 (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: FSV Mohuč 05 (Mainz) – Hertha BSC Berlín (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: RB Lipsko – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfB Stuttgart – FC Augsburg (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Dynamo Moskva – CSKA Moskva (utkání 11.kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

15.35 (výkop 16.00): Slovan Liberec – Viktoria Plzeň (utkání 6. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ČT Sport ve 23.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Derby County – FC Birmingham City (utkání 9. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Deportivo Alavés – Real Madrid (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

16.45 (výkop 17.00): FC Nitra – MFK Ružomberok (utkání 10. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).

17.00: Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec (utkání 8. kola české HET ligy) –isport.cz (blesk.cz).

17.00: Fastav Zlín – Slavia Praha (utkání 8. kola české HET ligy) –isport.cz (blesk.cz).

17.00: Sigma Olomouc – Dukla Praha (utkání 8. kola české HET ligy) –isport.cz (blesk.cz).

17.00: HSC Montpellier – FC Paris Saint-Germain (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam Sport 2 ve 22.45 hodin.

17.30 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – Viktoria Plzeň (utkání 8. kola české HET ligy) – ČT 2, isport.cz (blesk.cz). Digi Sport 4 v 17.55 hodin.

18.30: SPAL 2013 Ferrara – SSC Neapol (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Leicester City – FC Liverpool (utkání 6. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SK Sturm Štýrský Hradec – Cashpoint SCR Altach (utkání 9. kola rakouské Tipico Bundesligy) – O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): FC Málaga – Athletic Bilbao (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: Borussia Dortmund – Borussia Mönchengladbach (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

19.00: FK Senica – FC Spartak Trnava (utkání 10. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV 213.

19.45: Feyenoord Rotterdam – NEC Breda (utkání 8. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – Manchester United (utkání 5. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 ve 23.55 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Girona – FC Barcelona (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Juventus Turín – FC Turín (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.00: New York City – Houston Dynamo (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport 2.

21.30 (relive, výkop 20.00): Royal Excel Mouscron – KAS Eupen (utkání 8. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

22.30: (záznam, výkop 16.00): FC Stoke City – FC Chelsea (utkání 5. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

23.00: New England Revolution – FC Toronto (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport 2.

NEDĚLE 24. ZÁŘÍ 2017

11.55 (výkop 12.00): Espanyol Barcelona – Deportivo La Coruňa (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Záznam Digi Sport 3 ve 22.45 hodin.

12.30: Sampdoria Janov – AC Milán (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1.

12.30: FC Utrecht – Feyenoord Rotterdam (utkání 8. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

13.10 (výkop 13.15): FC Motherwell – FC Aberdeen (utkání 7. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

14.10 (výkop 14.15): Sheffield Wednesday – Sheffield United (utkání 9. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

14.30: AFC Ajax Amsterdam – Vitesse Arnhem (utkání 8. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Alemannia Cáchy (Aachen) – Wuppertaler SV (utkání 10. kola německé regionální ligy Západ) – německý Sport 1.de.

15.00: Inter Milán – FC Janov (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

15.30: Hannover 96 – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 6. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

16.00 (výkop 16.30): FC Red Bull Salcburk – Austria Vídeň (utkání 9. kola rakouské Tipico Bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Getafe – FC Villarreal (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

16.55 (výkop 17.00): FC Brighton nad Hove – FC Newcastle United (utkání 6. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.00: MFK Karviná – Zbrojovka Brno (utkání 8. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

17.00: Vysočina Jihlava – Baník Ostrava (utkání 8. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

17.00: RC Štrasburk Alsace – FC Nantes (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam ve 2.30 hodin.

17.30 (výkop 18.00): Sparta Praha – FK Teplice (utkání 8. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: Bayer 04 Leverkusen – Hamburger SV (utkání 5. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

18.00: Sporting Charleroi – Club Bruggy (utkání 8. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): UD Las Palmas – CD Leganés (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

19.00: MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (utkání 10. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV 213.

19.00 (relive, výkop 18.00): Hellas Verona – Lazio Řím (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam v 0.45 hodin.

20.00: FK Rostov na Donu – Lokomotiv Moskva (utkání 11. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

20.00: Sporting Kansas – Los Angeles Galaxy (utkání 30. kola americké MLS) – Eurosport 1. Záznam Eurosport 2 ve 22.30 hodin,

20.40 (výkop 20.45): Real Sociedad San Sebastián – FC Valencie (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo (utkání 6. kola italské Serie A) – Sport 1.

22.15 (záznam, výkop 14.30): KAA Gent – Zulte Waregem (utkání 8. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

22.20: Studio fotbal – Dohráno (sestřih z 8. kola české HET ligy) – ČT Sport.

PONDĚLÍ 25. ZÁŘÍ 2017

12.55: Studio fotbal – Dohráno (sestřih z 8. kola české HET ligy) – ČT Sport.

16.50 (výkop 17.00): FC Hradec Králové – 1. FK Příbram (utkání 9. kola druhé české ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.25 hodin.

18.15: Kickers Offenbach – FSV Frankfurt nad Mohanem (utkání 10. kola německé Regionální lihy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

18.55 (výkop 19.00): Slovan Liberec – 1. FC Slovácko (utkání 8. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ve 2.10 hodin.

20.00: TIKA-TAKA (talk show a ohlédnutí za 8. kolem české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.10 (výkop): Waldhof Mannheim – TuS Koblenz (utkání 10. kola německé Regionální lihy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – UD Levante (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.00: FC Arsenal – FC West Bromwich Albion (utkání 6. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

21.00: Studio fotbal – Dohráno Plus (analýza 8. kola české HET ligy) – ČT Sport.

POZNÁMKA: Tradiční přímé přenosy z německé Bundesligy na stanici Eurosport 2 jsou zatím v jednání.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVÉ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace