eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Barcelona s Realem, Liverpool s MU, Sparta s Teplicemi!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔16.3.2015

kameraBarcelona se utká v jednom týmu se dvěma těžkými soupeři

PONDĚLÍ 16. BŘEZNA

16.45: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 20. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.15: RB Lipsko – Fortuna Düsseldorf (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.55 (výkop 21.00): Swansea – FC Liverpool (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

ÚTERÝ 17. BŘEZNA

18.00: 1. FC Slovácko – FK Teplice (předehrávané utkání 23. kola Synot Ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz)

18.00: AS Řím – Manchester City (čtvrtfinálové utkání juniorské Ligy mistrů) – Eurosport. Záznam na Eurosportu ve 24.00 hodin.

20.15 (výkop 20.45): AS Monako – FC Arsenal (odvetné osmifinálové utkání  Ligy mistrů) – Prima Cool.

20.40 (výkop 20.45): Atlético Madrid – Bayer Leverkusen (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – Prima PLAY Medium.

STŘEDA 18. BŘEZNA

18.00: Viktoria Plzeň – Slavia Praha (dohrávané utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

20.15 (výkop 20.45): Borussia Dortmund – Juventus Turín (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – Prima Cool. Na německé ZDF od 20.25 hodin.

20.20 (výkop 20.45): FC Barcelona – Manchester City (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – ČT Sport. Na slovenské Jednotce (STV 1) od 20.20, na polské TVP 1 od 20.25 hodin.

ČTVRTEK 19. BŘEZNA

16.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 21. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

18.50 (výkop 19.00): Vybrané úvodní utkání osmifinále Evropské ligy – rakouská ORF 1.

18.55 (výkop 19.00): AS Řím – AC Fiorentina (odvetné utkání osmifinále Evropské ligy) – NOVA Sport.

20.45 (výkop 21.05): Inter Milán – VfL Wolfsburg (odvetné utkání osmifinále Evropské ligy a souhrn dalších zápasů EL) – ČT Sport.

20.45 (výkop 21.05): Vybrané úvodní utkání osmifinále Evropské ligy – slovenská Dvojka (STV 2).

21.00 (výkop 21.05): Ajax Amsterdam – Dněpr Dněpropetrovsk (odvetné utkání osmifinále Evropské ligy) – NOVA Sport.

23.30: Sestřih úvodních zápasů osmifinále Evropské ligy – NOVA Sport.

PÁTEK 20. BŘEZNA

12.00: Los čtvrtfinále Ligy mistrů ze sídla UEFA v Nyonu – Eurosport.
13.00: Los čtvrtfinále Evropské ligy ze sídla UEFA v Nyonu – Eurosport.

16.45: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 21. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

18.50 (výkop 19.00):  FC Senica – Spartak Myjava (utkání 23. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport.

20.15:  FK Mladá Boleslav – Baník Ostrava (utkání 21. kola Synot ligy) –  Slovak Sport TV 2. Na Slovak Sport TV 1 od 20.30 hodin.

20.15 (výkop 20.30):  HSV Hamburk – Hertha Berlín (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30:  Paris Saint Germain – Lorient (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

SOBOTA 21. BŘEZNA

13.40 (výkop 13.45): Manchester City – West Bromwich Albion (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 záznam od 22.25 hodin.

15.15 (výkop 15.30): 1. FC Kolín nad Rýnem- Werder Brémy (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): Newcastle United – FC Arsenal (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.00: Atlético Madrid – Getafe (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Sport 2. Záznam na Sportu 1 od 22.00 hodin.

17.00: Vysočina Jihlava – FC Hradec Králové (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: 1. FC Slovácko – Dynamo České Budějovice (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.ct (www.blesk.cz).

17.00: Baumit Jablonec – 1. FC Příbram (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.55 (výkop 18.00): Chievo – Palermo (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.00: Alcorcón – FC Barcelona B (utkání 30. kola druhé španělské ligy) – Sport 2.  Na Sportu 1 od 24.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): West Ham United – FC Sunderland (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

18.30: Schalke 04 – Bayer Leverkusen (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

19.30 (výkop 20.15): Sparta Praha – FK Teplice (utkání 21. kola Synot ligy plus sestřih z odpoledních utkání) – ČT Sport.

20.00: Levante – Celta Vigo (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Sport 2. Na Sportu 1 od 2.00 hodin.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Stoke City – Crystal Palace (utkán 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport od 22.40 hodin.

20.40 (výkop 20.45):  AC Milán – Cagliari (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport. 

NEDĚLE 22. BŘEZNA

11.30:  Dynamo Moskva – Zenit Petrohrad (utkání 20. kola ruské Premier ligy) – Slovak Sport TV 1.

12.00:  Deportivo La Coruňa – Esapnyol Barcelona (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): Empoli – Sassuolo (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

14.25 (výkop 14.30): FC Liverpool – Manchester United (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 záznam od 21.00 hodin.

14.30:  Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (utkání 28. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1. Na Sportu 2 od 19.00 hodin, záznam na Sportu 1 od 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00):  Juventus Turín – FC Janov (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.20 (výkop 15.45): Viktoria Plzeň – Slovan Liberec (utkání 21. kola Synot ligy) – ČT Sport.

15.30: Mohuč 05 – VfL Wolfsburg (utkání 27. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.25 (výkop 16.30): SC Wiener Neustadt – Rapid Vídeň (utkání 26. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): Hull City – FC Chelsea (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.55 (výkop 17.00): Queens Park Rangers – FC Everton (utkání 30. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

17.00:  FC Villarreal – FC Sevilla (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

17.30:  Bayern Mnichov – Borussia Mönchengladbach (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.00: Zbrojovka Brno – Slavia Praha (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Bohemians Praha 1905 – Dukla Praha (utkání 21. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

19.00: MFK Ružomberok – MŠK Žilina (utkání 23. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport.

20.45 (výkop 21.00): FC Barcelona – Real Madrid (utkání 28. kola španělské La Ligy) – Sport 1. Na Sportu 2 od 24.00 hodin.

21.00 (výkop 20.45): Sampdoria Janov – Iner Milán (utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport.

21.30: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 21. kola Synot ligy) – ČT Sport.

PONDĚLÍ 23. BŘEZNA

16.45: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 21. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.15: 1. FC Norimberk – VfL Bochum (utkání 26. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace