eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Atlético – Real, Tottenham – Arsenal, africké finále!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔2.2.2015

kameraTelevizní týden bude nabitý městskými derby

PONDĚLÍ 2. ÚNORA

20.45: FC Málaga – FC Valencie (utkání 21. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

ÚTERÝ 3. ÚNORA

19.45 (výkop 20.00): Bayern Mnichov – Schalke 04 (utkání 19. kola německé bundesligy) – Eursoport 2.

20.40 (výkop 20.45): AS Řím- AC Fiorentina (utkání čtvrtfinále Italského poháru/Coppa Italia) – Digi Sport.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – Cambridge United (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

20.55 (výkop 21.00): OGC Lille – Paris Saint Germain (první semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – Digi Sport 2.

21.00: FK Mladá Boleslav – Midtjylland (utkání Atalntic Cupu 2015 v portugalském Algarve) – SPORT 5.

STŘEDA 4. ÚNORA

18.30: Heerenveen – Feyenoord Rotterdam (utkání 21. kola nizozemské Erdedivisie) – Sport 1.

19.45 (výkop 20.00): Borussia Dortmund – FC Augsburg (utkání 19. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.15 (výkop 20.00):  DR Kongo – Pobřeží slonoviny (první semifinálové utkání mistrovství Afriky hrané v Rovníkové Guineji) – Eurosport.

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – Inter Milán (utkání čtvrtfinále Italského poháru/Coppa Italia) – Digi Sport.

20.40 (výkop 20.45): Bolton Wanderers – FC Liverpool (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

20.45: Real Madrid – FC Sevilla (odložené utkání španělské La Ligy) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): AS Monaco – Bastia (druhé semifinálové utkání Francouzského ligového poháru) – Digi Sport 2.

21.00: Baumit Jablonec – FC Kodaň (utkání Atlantic Cupu 2015 v portugalském Algarve) – SPORT 5.

ČTVRTEK 5. ÚNORA

19.30 (výkop 20.00): Ghana – Rovníková Guinea (druhé semifinálové utkání mistrovství Afriky hrané v Rovníkové Guineji) – Eurosport.

PÁTEK 6. ÚNORA

20.15 (výkop 20.30): Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: AS Saint Étienne – Racing Lens (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

SOBOTA 7. ÚNORA

13.40 (výkop 13.45):  Tottenham Hotspur – FC Arsenal (utkání 24. kola anglické Premier League) –  Digi Sport.

15.30: VfB Stuttgart – Bayern Mnichov (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): Aston Villa – FC Chelsea (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.00: Atlético Madrid – Real Madrid (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

16.00: Vybrané utkání 29. kola druhé anglické ligy – Slovak Sport TV 1.

17.55 (výkop 18.00):  Hellas Verona – FC Turín (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.00: Real Zaragoza – FC Barcelona B (utkání 24. kola druhé španělské ligy) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Everton – FC Liverpool (utkání 24. kola anglické Premier League)– NOVA Sport.

18.30: HSV Hamburk – Hannover 96 (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.00: Levante – FC Málaga (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

20.25 (relive, výkop 16.00): Manchester City – FC Hull (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport ve 22.40 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – AC Milán (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport.

22.00:  Real Sociedad San Sebastian – Celta Vigo (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

22.20 (relive, výkop 16.00): Swansea – FC Sunderland (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

NEDĚLE 8. ÚNORA

12.00: Córdoba – Alemría (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Burnley – West Bromwich Albion (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

14.30: Go Ahead Eagles Deventer – Ajax Amsterdam (utkání 22. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

15.00 (výkop 15.05): Newcastle United – Stoke City (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

15.15 (výkop 15.30): Werder Brémy – Bayer Leverkusen (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

17.10 (výkop 17.15):  West Ham United – Manchester United (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

17.30: FC Augsburg – Eintracht Franfkurt nad Mohanem (utkání 20. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

19.00: Espanyol Barcelona – FC Valencie (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

19.30 (výkop 20.00):  Finálové utkání mistrovství Afriky hrané v Rovníkové Guineji (DR Kongo – Pobřeží slonoviny/Ghana – Rovníková Guinea) – Eurosport.

20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – Palermo (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport.

21.00: Athletic Bilbao – FC Barcelona (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

22.35 (relive, výkop 15.00): US Cagliari – AS Řím (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

22.40 (výkop 12.30): AC Fiorentina – Atalanta Bergamo (utkání 22. kola italské Serie A) – Digi Sport.

PONDĚLÍ 9. ÚNORA

20.15: Mnichov 1860 – FC Heidenheim (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace