eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Arsenal – Chelsea, Valencie – Real, FA Cup, Los Ligy národů, finále zimní Tipsport ligy!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔22.1.2018

FOTBALOVÝ TV PROGRAM OD 22. LEDNA DO 29. LEDNA 2018

PONDĚLÍ 22. LEDNA 2018

20.45: Juventus Turín – FC Janov (utkání 21. kola italské Serie A) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Swansea City – FC Liverpool (utkání 24. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21:00): SD Eibar – FC Málaga (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ÚTERÝ 23. LEDNA 2018

18.25 (výkop 18.30): FC Nantes – AJ Auxerre (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Bristol City – Manchester City (první odvetné semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Partick Thistle – Celtic Glasgow (utkání 23. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00). SAS Épinal – Olympique Marseille (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

21.15 (relive, výkop 20.30): Zulte Waregem – Standard Lutych (utkání 23. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

21.25: Sestřih z 24. kola anglické Premier League – ČT Sport.

22.2: Sestřih z 20. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

STŘEDA 24. LEDNA 2018

10.55 (výkop 11.00): Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové (první semifinálové utkání zimní Tipsport ligy v Praze na Vyšehradě) – NOVA Sport 1. Záznam ve 21.05 hodin. NOVA Sport 2 v 18.25 hodin.

12.00: Los Ligy národů UEFA (los nové soutěže evropských reprezentačních týmů v Lausanne) – ČT Sport. Sport 1 v 11.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Zbrojovka Brno – MFK Frýdek-Místek (druhé semifinálové utkání zimní Tipsport ligy v Praze na Vyšehradě) – NOVA Sport 1. Záznam ve 23.20 hodin. NOVA Sport 2 ve 2.20 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Paris Saint-Germain – EA Guingamp (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

18.30: Lazio Řím – Udinese Calcio (dohrávané utkání 12 kola italské Serie A) – Sport 1.

20.00: FC Utrecht – Feyenoord Rotterdam (dohrávané utkání 15. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.45: Sampdoria Janov – AS Řím (dohrávané utkání 3. kola italské Serie A) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – FC Chelsea (druhé odvetné semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.05): Racing Štrasburk – OSC Lille (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

21.45 (relive, výkop 20.30): RSC Anderlecht – KVRS Waasland-SK Beveren (utkání 23. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

ČTVRTEK 25. LEDNA 2018

10.55 (výkop 11.00): Utkání o 3. místo v zimní Tipsport lize v Praze na Vyšehradě – NOVA Sport 1. Záznam v 19.15 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Finálové utkání zimní Tipsport ligy v Praze na Vyšehradě – NOVA Sport 1. Záznam ve 21.05 hodin.

20.55 (výkop 21.00). AS Monako – Olympique Lyon (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

21.30 (relive, výkop 20.30): Club Bruggy – KV Oostende (utkání 23. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

PÁTEK 26. LEDNA 2018

20.40 (výkop 20.45): FC Dunfermline Athletic – FC St. Mirren (utkání 23. kola druhé skotské ligy/Scottish Championship) – Digi Sport 1.

20.45: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Borussia Mönchengladbach (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: SCO Dijon – FC Stade Rennais (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

20.50 (výkop 20.55): FC Yeovil Town – Manchester United (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Athletic Bilbao – SD Eibar (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

SOBOTA 27. LEDNA 2018

12.55 (výkop 13.00): CD Leganés – Espanyol Barcelona (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 20. kola německé bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.30: Borussia Dortmund – SC Freiburg (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – FC Augsburg (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: RB Lipsko – Hamburger SV (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfB Stuttgart – FC Schalke 04 (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

16.00. FC Bristol City – FC Queens Park Rangers (utkání 29. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Real Madrid (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Záznam ve 22.45 hodin.

17.00: FC Paris Saint-Germain – HSC Montpellier (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Záznam Sport 1 ve 24.00 hodin.

18.00: Sassuolo Calcio – Atalanta Bergamo (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam Sport 2 ve 24.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): AFC Newport County – Tottenham Hotpsur (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Málaga – FC Girona (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: Werder Brémy – Hertha BSC Berlín (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

19.45: FC Twente Enschede – PSV Eindhoven (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Liverpool – FC West Bromwich Albion (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Villarreal – Real Socieadad San Sebastián (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Chievo Verona – Juventus Turín (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.45 (relive, výkop 20.30): KRC Genk – STTV St. Truiden (utkání 24. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

NEDĚLE 28. LEDNA 2018

11.55 (výkop 12.00): Deportivo La Coruňa – UD Levante (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: SPAL 2013 Ferrara – Inter Milán (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 1.

12.30: FC Utrecht – Ajax Amsterdam (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): FC Chelsea – FC Newcastle United (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

14.30: Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (utkání 20. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): FC Ross County – Glasgow Rangers (utkání 24. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1. Záznam Digi Sport 2 ve 20.30 hodin.

15.00: SSC Neapol – FC Boloňa (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.30: Bayer 04 Leverkusen – FSV 05 Mainz/Mohuč (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – UD Las Palmas (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Záznam ve 22.45 hodin.

18.00: Hannover 96 – VfL Wolfsburg (utkání 20. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.00: AC Milán – Lazio Řím (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 2. Záznam Sport 1 v 0.45 hodin.

18.00: Standard Lutych – RSC Anderlecht (utkání 24. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Sevilla – FC Getafe (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.00 (záznam, výkop 14.30): KAA Gent – Cluby Bruggy (utkání 24. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Barcelona – Deportivo Alavés (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.00: Olympique Marseille – AS Monako (utkání 23. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

22.45 (záznam, výkop 20.45): AS Řím – Sampdoria Janov (utkání 22. kola italské Serie A) – Sport 1.

1.25 (výkop 1.30): USA – Bosna a Hercegovina (mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport 1.

PONDĚLÍ 29. LEDNA 2018

20.55 (výkop 21:00): Celta Vigo – Real Betis Sevilla (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Ligový speciál jaro 2018 právě v PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace