eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal chutná lépe s Lay‘s! | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Fotbal chutná lépe s Lay‘s!

📁 Aktuálně, Homepage, Soutěže 🕔15.4.2019

SOUTĚŽ – Jak sledování zápasu ozvláštnit, abyste si ho užili skutečně naplno? Zorganizujte pořádnou pánskou jízdu! Pár kamarádů, očekávané fotbalové utkání, chipsy Lay’s Strong a vychlazený drink. Dokonalá kombinace, kterou nikdo nepohrdne!

Pro ty, kterým stačí jen špetka ostrosti, jsou tu Lay’s Strong Chilli & Lime s příchutí chilli papriček a limetky. Lay’s Strong Hot Chicken Wings patří milovníkům lehce pálivých jídel. Na ty drsnější fandy pikantních zážitků čeká pořádná dávka ostrosti v balíčku Lay’s Strong Wasabi. Typická štiplavá chuť „japonského křenu“ se vám postupně dostane až do nosu. Lay’s Strong Cheddar & Jalapeño vám připomene vůbec nejostřejší zemi světa – Mexiko. A proto zde nechybí chuť sýru a papriček jalapeño, které jsou v porovnání s chilli papričkami méně pálivé, ale i tak vás dokáží parádně rozžhavit.

Zapojte se do soutěže!

Chcete získat exkluzivní zásobu chipsů Lay’s Strong? Není nic jednoduššího, než se zapojit do soutěže! Stačí zodpovědět jednoduchou otázku.

Losujeme celkem 3 výherce, kteří obdrží exkluzivní zásobu chipsů Lay’s Strong.

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace