eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fitness náramky se hodí na trénink i na zápas

📁 Aktuálně, Homepage, Topstory 🕔13.12.2018

Ať už jdete trénovat hlavičky, zvýšit kondičku běháním nebo vás čeká ostrý zápas, chce to pomocníka, který vám pomůže sledovat vaší kondici a výdrž na hřišti i mimo něj. Co umí dnešní fitness náramky a vyplatí se investovat?

Fitness náramky dnes již neslouží jen profesionálním sportovcům, ale jsou dostupné i pro běžné lidi, kteří si chtějí hlídat správný životní styl a mít neustálý přehled o své kondici. Skvěle se hodí třeba pro začínající mladé fotbalisty, kteří se do té správné kondice teprve dostávají, a nechtějí na začátku nic podceňovat.

Takže co dnešní fitness náramky umí? Jednoduše je přes NFC nebo Bluetooth spojíte s chytrým telefonem a pomocí aplikace sledujete statistiky nejen o svém pohybu, ale také spánku, který je základem pro dobré výkony.

Fitness náramek vám spočítá kroky, které jste za den ušli, naběhané kilometry, spálené kalorie a ty lepší můžete vzít dokonce na plavecký trénink do bazénu. Některé rozpoznají i chůzi do schodů, dřepy, skoky a třeba i sedy-lehy.

Také u levnějších náramků lze dnes již najít měřič tepové frekvence. Ten můžete nastavit tak, aby vám měřil tep průběžně přes den, nebo ho nastavíte ručně. Všechny informace pak naleznete v mobilní aplikaci.

Pomocí aplikace lze také nastavit cíle, například denní počet kroků nebo spálené kalorie. Fitness náramek vás také může upozorňovat na to, že jste se již delší dobu nehýbali, a je čas se například projít nebo si zaběhat. Přes aplikaci se pak můžete spojit s vašimi přáteli nebo přímo s vaším týmem a porovnávat svoje výkony po tréninku či zápase.

Pokud jste již náročnější, pak si lze dokoupit s náramkem například i hrudní pás, který detailněji zaznamená vaši fyzickou aktivitu. V případě, že mimo náramku chcete pro svůj smartphone i zdatný notifikátor, pak volte rovnou chytré hodinky, díky nimž budete mít pod kontrolou i zprávy nebo hovory.

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace