eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fenin dosáhl velkého úspěchu, dočká se omluvy

📁 Aktuálně, Homepage, Topstory 🕔9.3.2017

martinfenin_vdresufrankfurtu_fifa_comMartin Fenin ještě v dresu Frankfurtu.

Martin Fenin dosáhl v těchto dnech velkého úspěchu, když po vleklém soudním sporu nabyl právní moci rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 5 ve věci jeho žaloby proti společnosti CET 21 spol. s.r.o., v rámci které vysílá i televize Nova, a jejíž reportáž lživě pojednávala o hráčově konci v třetiligovém německém Chemnitzu.

Soud dal hráči za pravdu a žalobě na ochranu osobnosti vyhověl. Ve výrokové části rozsudku je uvedeno, že TV Nova musí do tří dnů v relaci Sportovních novin jako první zprávu uveřejnit omluvu fotbalistovi v následujícím znění: „Omluva panu Martinu Feninovi: Omlouváme se tímto panu Matinu Feninovi, že jsme dne 15. prosince 2015 v pořadu Sportovní noviny zveřejnili nepravdivou informaci, podle které měl být pan Martin Fenin vyhozen z německého fotbalového klubu Chemnitzer FC z důvodu, že nepřišel na charitativní večírek tělesně postižených fanoušků pořádaný tímto klubem. Tato informace nebyla pravdivá a za její zveřejnění se panu Martinu Feninovi omlouváme.“, a to tak, že bude prezentována verbálně ze strany sportovního redaktora.

Na celé úspěšné kauze Martina Fenina má velký podíl především Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH) v čele s předsedkyní Markétou Haindlovou.

-red-

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace