eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

FC Barcelona – Real Madrid, finále MS klubů, čtyři kola Premier League, Silvestrovské derby Slavia – Sparta!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔16.12.2019

Fotbalový program od pondělí 16. prosince 2019 do čtvrtka 2. ledna 2020

PONDĚLÍ 16. PROSINCE 2019

12.00: Los osmifinále Ligy mistrů v Nyonu – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, Eurosport 1.

13.00: Los šestnáctifinále Evropské ligy v Nyonu – Eurosport 1.

18.00: Tranbzonspor – Denizlispor (utkání 15. kola turecké Superligy) – Sport 1.  Sport 2 záznam ve 23.15 hodin.

19.00: CD Santa Clara – Sporting CP Lisabon (utkání 14. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 24.00 hodin.

20.00: TIKI-TAKA 20 (talk show po 20. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): SV Darmstadt 98 – VfB Stuttgart (utkání 17. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – Lazio Řím (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): EA Guingamp – ES Troyes (utkání 18. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Crystal Palace – FC Brighton & Hove Albion (utkání 17. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

21.00: FC Porto – CD Tondela (utkání 14. kola portugalské Primeira ligy/NOS) – Sport 2.

21.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

ÚTERÝ 17. PROSINCE 2019

13.00: TIKI-TAKA 20 (talk show po 20. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

17.20: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.20 (výkop 18.30): Flamengo – FC Al-Hilál (první semifinálové utkání MS klubů 2019 v Kataru, v Dauhá) – ČT Sport, slovenská RTVS 2 (Dvojka). ČT Sport záznam v 0.40 hodin a ve středu v 8.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Werder Brémy – 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

19.00: Vybrané utkání 2. kola Španělského poháru/Cop del Rey – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Borussia Dortmund – RB Lipsko (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Union Berlín – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Augsburg – Fortuna Düsseldorf (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC Aston Villa – FC Liverpool (čtvrtfinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

21.00: Vybrané utkání 2. kola Španělského poháru/Cop del Rey – Sport 2.

22.15: EURO 2020 (ohlédnutí za kvalifikací ME 2020) – ČT Sport. Repríza ve 4.05 hodin.

STŘEDA 18. PROSINCE 2019

10.05: EURO 2020 (ohlédnutí za kvalifikací ME 2020) – ČT Sport.

18.00: FC Bergantiňos – FC Sevilla (utkání 2. kola Španělského poháru/Cop del Rey) – Sport 1.

18.20 (výkop 18.30): FC Monterrey – FC Liverpool (druhé semifinálové utkání MS klubů 2019 v Kataruv Dauhá) – ČT 2, slovenská RTVS 2 (Dvojka). ČT Sport záznam ve 23.50 hodin a ve čtvrtek v 8.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Bayer 04 Leverkusen – Hertha BSC Berlín (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.40 (výkop 18.45): Olympique Lyon – FC Toulouse (osmifinálové utkání Francouzského ligového poháru/Cope de la Ligue) – NOVA Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): Sampdoria Janov – Juventus Turín (utkání 17. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

19.55 (výkop 20.00): FC Barcelona – Real Madrid (dohrávané utkání 10. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): SC Freiburg – Bayern Mnichov (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Everton – FC Leicester City (čtvrtfinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Heart of Midlothian – Celtic Glasgow (dohrávané utkání 12. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Brescia Calcio – Sassuolo Calcio (utkání 17. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

23.00: Magazín Evropské ligy (ohlédnutí za podzimní částí Evropské ligy) – ČT Sport.

ČTVRTEK 19. PROSINCE 2019

10.20: Magazín Evropské ligy (ohlédnutí za podzimní částí Evropské ligy) – ČT Sport.

16.50: Gól týdne (anketa o nejlepší kola uplynulého týdne) – ČT Sport.

19.00: Vybrané utkání 2. kola Španělského poháru/Cop del Rey – Sport 2.

21.00: Vybrané utkání 2. kola Španělského poháru/Cop del Rey – Sport 2.

PÁTEK 20. PROSINCE 2019

18.25 (výkop 18.30):1. FC Norimberk – Dynamo Drážďany (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Karlsruher SC –SV Wehen Wiesbaden (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund (utkání 17. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina – AS Řím (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC Middlesbrough – FC Stoke City (utkání 23. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): SD Eibar – FC Granada (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

SOBOTA21. PROSINCE 2019

12.55 (výkop 13.00): Real Mallorca– FC Sevilla (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): SV Darmstadt 98 – Hamburger SV (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): Hannover 96 – VfB Stuttgart (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 20.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Everton – FC Arsenal (utkání 18. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.30: FC Cardiff City – FC Preston North End (utkání 23. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Udinese Calcio – Cagliari Calcio (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov– VfL Wolfsburg (utkání 17. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00):FC Newcastle United – FC Crystal Palace (utkání 18. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): FC Barcelona – Deportivo Alavés (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

13.30: FC Cardiff City –FC Preston North End (utkání 23. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – FC Janov (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.00: Göztepe – Galatasaray Istanbul (utkání 16. kola turecké Superligy) – Sport 1. Záznam v 1.00 hodin.

18.20 (výkop 18.30): Finálové utkání MS klubů 2019 v Kataru v Dauhá – ČT Sport, slovenská RTVS 2 (Dvojka). ČT Sport záznam v 0.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – FC Leicester City (utkání 18. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): Hertha BSC Berlín –Borussia Mönchengladbach (utkání 17. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal – FC Getafe (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

19.45: PSV Eindhoven – PEC Zwolle (utkání 18. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Brighton & Hove Albion–FC Sheffield United (utkání 18. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – SPAL 2013 Ferrara (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Real Valladolid – FC Valencie (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): AFC Bournemouth – FC Burnley (utkání 18. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 22. PROSINCE 2019

11.55 (výkop 12.00): CD Leganés – Espanyol Barcelona (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

12.15: Ajax Amsterdam – ADO Den Haag (utkání 18. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): Atalanta Bergamo – AC Milán (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Sheffield Wednesday – FC Bristol City (utkání 23. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam v 19.35 hodin.

13.25 (výkop 13.30): 1. FC Heidenheim 1846 – VfL Osnabrück (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 22.45 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Osasuna Pamplona – Real Sociedad San Sebastián (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

14.30: FC Utrecht – Feyenoord Rotterdam (utkání 18. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: Kayserispor – Basaksehir Istanbul (utkání 16. kola turecké Superligy) – Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): FC Watford – Manchester United (utkání 18. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam v 21.30 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Parma –Brescia Calcio (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Fortuna Düsseldorf – Union Berlín (utkání 17. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Real Betis Sevilla – Atlético Madrid (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

17.00: Fenerbahce Istanbul – Besiktas Istanbul (utkání 16. kola turecké Superligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 20.30 hodin.

17.25 (výkop 17.30): Tottenham Hotspur– FC Chelsea (utkání 18. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 23.25 hodin.

17.55 (výkop 18.00): SC Paderborn 07 – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 17. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): UD Levante – Celta Vigo (utkání 18. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Sassuolo Calcio– SSC Neapol(utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport1.

20.55 (výkop 21.00): Real Madrid – Athletic Bilbao (utkání 17. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

PONDĚLÍ 23. PROSINCE 2019

18.00: Konyaspor – Trabzonspor (utkání 16. kola turecké Superligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 22.00 hodin.

20.00: TIKI-TAKA SPECIÁL 4 (talk show s výběrem nejzajímavějších momentů podzimní části české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – Lazio Řím (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 13.00): FC Blackburn Rovers – FC Wigan Athletic (utkání 23. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

ÚTERÝ 24. PROSINCE 2019

16.35: Fotbal 2019 (souhrn událostí roku 2019) – ČT Sport. Repríza ve 4.35 hodin.

19.00: TIKI-TAKA SPECIÁL 4 (talk show s výběrem nejzajímavějších momentů podzimní části české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport.

21.05: Evropská liga – podzim 2019 (sestřih nejlepších momentů) – NOVA Sport 1.

STŘEDA 25. PROSINCE 2019

9.00: Real Madrid – Atlético Madrid (záznam finále Ligy mistrů 2016) – O2 TV Fotbal.

11.00: Juventus Turín – Real Madrid (záznam finále Ligy mistrů 2017) – O2 TV Fotbal.

11.00: Evropská liga – podzim 2019 (sestřih nejlepších momentů) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 repríza ve 14.30 hodin.

13.00: Real Madrid – FC Liverpool (záznam finále Ligy mistrů 2018) – O2 TV Fotbal.

15.00: Tottenham Hotspur – FC Liverpool (záznam finále Ligy mistrů 2019) – O2 TV Fotbal.

24.00: Fotbal 2019 (souhrn událostí roku 2019) – ČT Sport

ČTVRTEK 26. PROSINCE 2019

13.25 (výkop 13.30): Tottenham Hotspur – FC Brighton & Hove Albion (utkání 19. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea FC Southampton (utkání 19. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.15: FC Leeds United – FC Preston North End (utkání 24. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Záznam v pátek v 7.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Manchester United FC Newcastle United (utkání 19. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): FC Leicester City FC Liverpool (utkání 19. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

23.00 (záznam, výkop 16.00): AFC Bournemouth –FC Arsenal (utkání 19. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

PÁTEK 27. PROSINCE 2019

18.30: Besiktas Istanbul – Gencerbirligi (utkání 17. kola turecké Superligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 24.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Wolverhampton Wanderers Manchester City (utkání 19. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

SOBOTA 28. PROSINCE 2019

13.25 (výkop 13.30): FC Brighton & Hove Albion – AFC Bournemouth (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.30: Trabzonspor – Kayserispor (utkání 17. kola turecké Superligy) – Sport 1.

15.55 (výkop 13.30): FC Newcastle United– FC Everton (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): FC Norwich City – Tottenham Hotspur (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): FC Burnley – Manchester United (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.30 (záznam, výkop 18.00): Galatasaray Istanbul – Antalyaspor (utkání 17. kola turecké Superligy) – Sport 1. Repríza v 1.00 hodin.

22.45 (záznam, výkop 16.00): FC Watford – FC Aston Villa (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 29. PROSINCE 2019

13.25 (výkop 13.30): Celtic Glasgow – FC Glasgow Rangers (utkání 21. kola skotské Premiership) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Arsenal – FC Chelsea (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.

16.00: AFC Huddersfield Town – FC Blackburn Rovers(utkání 25. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Arena Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

17.00: Rizespor – Fenerbahce Istanbul (utkání 17. kola turecké Superligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.30 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Liverpool – FC Wolverhampton Wanderers Chelsea (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.55 (výkop 19.00): Manchester City – FC Sheffield United (utkání 20. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

PONDĚLÍ 30. PROSINCE 2019

20.40 (výkop 20.45): FC Derby County – FC Charlton Athletic (utkání 25. kola druhé anglické ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

ÚTERÝ 31. PROSINCE 2019

9.50 (výkop 10.00 a 11.00): Silvestrovské derby 2019 Slavia Praha – Sparta Praha (dvě utkání starých gard Slavie a Sparty, nad 35 let a nad 45 let, v Praze-Edenu) – ČT Sport.

24.00: Evropská liga – podzim 2019 (sestřih nejlepších momentů) – NOVA Sport 2.

STŘEDA 1. LEDNA 2020

13.25 (výkop 13.30): FC Brighton & Hove Albion – FC Chelsea (utkání 21. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

15.30: Evropská liga – podzim 2019 (sestřih nejlepších momentů) – NOVA Sport 2.

15.55 (výkop 16.00): FC Southampton – Tottenham Hotspur (utkání 21. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.45: Fotbal 2019 (souhrn událostí roku 2019) – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – FC Everton (utkání 21. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – Manchester United (utkání 21. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

23.00 (záznam, výkop 16.00): Vybrané utkání 21. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

ČTVRTEK 2. LEDNA 2020

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – FC Sheffield United (utkání 21. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace