eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Faraon se vrací do Itálie. Najde v Římě ztracenou pohodu?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔28.1.2016

ShaarawyFotka z doby, kdy ještě zářil

Celek z hlavního města provedl předevčírem dvojí změnu své soupisky. Zatímco Gervinho zamířil do Číny, uvolněné místo na levé straně zálohy či útoku obsadil Stephan El Shaarawy.

Před třemi lety se o něm psali články v hojném počtu, ovšem časem upadl v zapomnění. Vinou vleklých zranění se z velké italské naděje stala ztracená šance. Nyní se opět pokusí získat pozornost veřejnosti, tentokráte jako hráč AS Řím.

Když si jej AC Milán vyhlédl v roce 2011, neváhal Janovu poslat na účet deset miliónů eur a hráčskou kompenzaci k tomu. Během první sezóny u rossoneri sbíral cenné zkušenosti a často nastupoval do zápasů jako posílení z lavičky.

V následujícím ročníku toho využil. Dostával šance hned od úvodního hvizdu a trenérovi a fanouškům se odvděčil tím nejlepším možným způsobem. Za první polovinu ročníku 12/13 stihl nasázet čtrnáct branek a byl z něj hlavní kandidát na zisk ceny pro kanonýra Serie A.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace