eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

FAČR útočí na komisi sudích – plaťte za seminář! Zaplatí i Škoda či Lafata za soustředění v Rakousku?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔18.7.2017

FAČR útočí na komisi sudích – plaťte za seminář!

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Je to až tragikomicky průhledné a nedůstojné. Vedení Fotbalová asociace ČR (FAČR), kterou nyní řídí její kontroverzní místopředseda Roman Berbr, tlačí a útočí na Listkiewiczovu komisi rozhodčích.

Nejprve přijde do médií chlubivě varovná zpráva o tom, že bývala šéfka komise rozhodčích a Bebrova „polomanželka“ Dagmar Damková se stala místopředsedkyní komise rozhodčích UEFA, v návaznosti se dostaví hrozivá informace o tom, že by FAČR mohla vracet 100 000 eur, které asociace dostává na činnost sudích, a pak dorazí z UEFA dopis, podle nějž se Evropské fotbalové unii nelíbí, že místopředseda Listkiewiczovy komise Petr Mlsna je politik (co na tom, že je nepolitickým náměstkem ministra vnitra, tedy státní úředník), že komise zveřejňuje známky arbitrů (nezveřejňuje, publikuje jen tresty, což UEFA nezakazuje) a že člen komise, delegovaný ligovými kluby, Václav Krondl, má v komisi příliš velký vliv (podle Mlsny je to nesmysl, podle mého názoru: nevím, proč by bývalý šéf komise rozhodčích, navíc sudí, který jako jediný Čech řídil finále evropského poháru, nemohl mít v komisi vliv). A nyní FAČR na komisi tlačí kvůli proplácení faktur za drahé zimní soustředění v Portugalsku.

Už jednou jsem psal o tom, že zprávy, které chodí na UEFA a pak jako bumerang přicházejí z UEFA, nápadně připomínají zvací dopisy soudruhů Biľaka a Indry ohledně okupace Československa v srpnu 1968. Jen ještě aby se do konce roku povedlo nastolit dělnicko-rolnickou revoluční vládu, pokud možno bez kontrarevolucionářů z moravské komory FAČR.

A co na to prvoligové kluby? Postaví se za komisi rozhodčích a arbitry proti vedení FAČR?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace