eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

EURO jim uteklo, na soupisce ale mají zajímavá jména! TOP 3 hráči Slovinska

📁 EURO 2016, Homepage, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔9.1.2016

kevinkampl_vdresuslovinskakvalifikaceeuro_fifa_comKampl patří mezi klíčové muže Slovinska!

Příští rok se odehraje dlouho očekávané mistrovství Evropy, které poprvé v historii bude čítat hned 24 celků! Šanci dostat se na šampionát tak dostaly i reprezentace, které by se normálně o vstupenku reálně ucházet nemohly…

Velkou šanci mělo mimo jiné také Slovinsko, které se ze skupiny v konkurenci Anglie či Švýcarska probojovalo do baráže. V ní se střetlo s Ukrajinou, po výsledcích 0:2 a 1:1 se ale na kýžené EURO nedostalo.

Přesto Slovinci mají budoucnost! Nabízíme vám TOP 3 jména, která můžou vést tým za úspěchem třeba už v další kvalifikaci na mistrovství světa! Kdo patří (bude patřit) mezi opory Slovinska?

Kevin Kampl (Bayer Leverkusen)

25 let, záložník

bayerleverkusen_logo85x85Pro svůj herní styl i nezvyklou vizáž je Kevin Kampl zřejmě nejznámějším slovinským fotbalistou současnosti! V letech 2012 – 2014 na sebe výrazně upozornil v dresu rakouského Salzburgu, a není proto divu, že po něm „skočila“ Borussia Dortmund!

V zimě zamířil do BVB za 12 milionů eur, jenže v klubu příliš dlouho nepobyl. Letos v létě znovu měnil působiště, tentokrát podepsal pětiletou smlouvu v Bayeru Leverkusen. V klubu, kde působil už coby mladý klučina.

Bundesligový hráč nasbíral v reprezentaci Slovinska už téměř dvacet startů, vstřelil dvě branky. V kvalifikaci na ME 2016 patřil mezí klíčové muže!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace