eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

EURO 2016 očima HATTRICKU: Kdo se stane celkovým vítězem?

📁 Aktuálně, Ankety a kvízy, EURO 2016, Fanoušci, HATTRICK Téma, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔25.5.2016

thomasmuller_radujesemedailems2014_fifa_comMüller a spol. po finále MS 2014 v Brazílii!

ANKETA HATTRICKU – Evropský šampionát ve Francii se nezastavitelně blíží a očekávání od turnaje jsou tradičně vysoká! Jak budeme na to letošní mistrovství Evropy vzpomínat? Jak se zemi galského kohouta podaří organizace ME? A kdo bude celkovým vítězem turnaje?

Na všechny tyto otázky, včetně té poslední, budeme znát odpověď na konci první třetiny července, kdy je na programu finálový duel na Stade de France! Právě vítěze EURO 2016 tipovali rovněž redaktoři Hattricku!

Souhlasíte s některou z odpovědí, nebo máte úplně jiný názor? I vy máte šanci se vyjádřit! Stačí hlasovat v anketě na webu fotbal.hattrick.cz v pravém postranním panelu.

Jan Hrabálek, redaktor magazínu HATTRICK

Německo

EURO vyhraje Německo. Hraje nejlepší fotbal, je vyrovnané ve všech řadách, naváže na světový titul z Brazílie i proto, že je psychicky nejsilnější. A v kádru nemá téměř žádné hráče z Premier League, což beru za výhodu, neboť „Angličani“ budou to sezoně šíleně utahaní.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace