eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Eden vyhlíží duel s Mladou Boleslaví | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Eden vyhlíží duel s Mladou Boleslaví

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Homepage, Topstory 🕔25.11.2016

josefhusbauer_soubojprotiliberci_facebook_com_skslaviaprahafotbalSlavii čeká duel s Mladou Boleslaví.

slaviapraha_aktualnilogo85Eden v sobotu od 15 hodin uvidí atraktivní souboj třetí Slavie se čtvrtou Mladou Boleslaví. Domácí Slavia připravila pro své fanoušky výhodnou akci, kdy jarní permanentní vstupenky mohou využít už na sobotní zápas, a tak se čeká divácká návštěva nad deset tisíc.

Týmy od sebe v tabulce dělí jen dva body, pokud chce Mladá Boleslav po polovině odehraných ligových utkání pomýšlet na třetí místo, musí v Edenu vyhrát. „Boleslav je velmi silné mužstvo s řadou velmi dobrých hráčů. Mají velkou motivaci nám tady zápas znepříjemnit a dostat se eventuálně před nás. Na druhou stranu my máme také velkou motivaci, poslední domácí utkání před domácím publikem. Byl bych rád, kdybychom to dotáhli a tu šňůru výsledků, kterou jsme udělali, v posledním zápase nezahodili,“ vyhlíží duel trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Od vzájemného zápasu lze čekat, že oba týmy budou chtít předvést kvalitní ofenzivní fotbal.

Střetnutí dvou týmů z čela tabulky, které chtějí hrát fotbal, bude lákadlem pro diváky. „Utkání je určitě atraktivní, hraje se v ideální čas od 15 hodin, všichni bychom si moc přáli, aby nás přišlo povzbudit co nejvíce diváků, vytvořili skvělou atmosféru a kulisu pro náš výkon,“ doufá trenér domácích v co největší diváckou podporu. Při výběru základní sestavy nebude mít k dispozici pouze dlouhodobě zraněného Levana Keniu, jinak jsou všichni zdraví.

Na diváky, kteří v sobotu do Edenu přijdou, čeká zajímavý program. Před stadionem budou od 13 hodin stánky Slávistického vánočního jarmarku, na kterém si budou moci držitelé registrovaných karet slávistického věrnostního systému pořídit vánoční dárky, energetické tyčinky, zdravé pochutiny ze zeleniny, oříšků a ovoce, pečivo nopálový dukát, hračky anebo sportovní zboží za skvělé ceny.

Na stadionu pak na fanoušky čeká fotostěna, u které se mohou vyfotit spolu s hráči, trenérem a dalšími fanoušky ze slávistického vizuálu. Připraven bude i videokoutek, kam mají fanoušci možnost přijít a říct pár vět o svém vztahu ke Slavii. Sestříhané video se pak promítá na velkoplošné obrazovky a lze ho zhlédnout i na youtube kanálu Slavia TV.

Utkání je pro fanoušky Slavie důležité i proto, že si připomenou 10 let od vzniku děkovačky, tedy rituálu, kdy hráči po zápase přichází před kotel, sedají si na trávník a fanoušci zpívají chorál Červenobílá síla. Při prvním utkání, kdy se děkovačka dělala, si hráči v čele se Stanislav Vlčkem, Pavlem Fořtem a Radkem Dosoudilem zazpívali s fanoušky slova chorálu včetně textu „Smrt Spartě“ a po mediální štvanici se ze svého činu zpovídali na disciplinární komisi a museli se svému rivalovi písemně omluvit. Po tomto incidentu se slova děkovačky změnila a od té doby zůstávají v nezměněné podobě. V sobotu chystá klub jako překvapení video tematicky spojené s děkovačkou, a na další překvapení se mohou fanoušci těšit během samotné pozápasové děkovačky.

Zápas Slavie s Mladou Boleslaví se hraje v sobotu 26. listopadu od 15 hodin, vstupenky je možné koupit v internetovém prodeji Ticketportalu anebo na pokladnách v Edenu, které otevírají ve 12 hodin.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/SKSlaviaPrahaFotbal)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace