eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dynamo České Budějovice podporuje Centrum Bazalka

📁 Domácí fotbal, Gambrinus liga 🕔23.7.2012
Dynamo České Budějovice podporuje Centrum Bazalka

Již v roce 2009 začal fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice podporovat Centrum Bazalka (dříve Světluška), které se ve svém denním a týdenním stacionáři stará o děti a mládež s těžkým kombinovaným postižením z celého Jihočeského kraje.

Na konci posledních tří ligových ročníků předával klub Bazalce finanční šeky a k dnešnímu dni tak toto centrum získalo od Dynama více než sto tisíc korun. Spolupráce bude pokračovat i v nadcházející sezoně, hned na jejím startu mohou fanoušci Bazalku podpořit v exkluzivní aukci originálního reprezentačního dresu Karla Poborského na webu http://www.sportovniaukce.cz/.

Po skončení ligové sezony 2011/2012 předali zástupci Dynama Centru Bazalka šek ve výši 42.500 Kč. Částka byla výsledkem společného projektu „Pojďme proměnit šanci“, v rámci kterého věnují hráči A-týmu 1.000 K za každý gól, který vstřelí první tým v rámci sezóny. Zároveň jde z každé prodané vstupenky na zápas Gambrinus ligy na konto Bazalky 1 Kč.

Stejným způsobem bude klub Bazalku podporovat i v nové sezoně. Na jejím startu chce klub tento projekt podpořit další významnou akcí v podobě aukce originálního reprezentačního dresu Karla Poborského! „Spolupráce s Bazalkou si moc vážíme a snažíme se tento stacionář všemožně podporovat. Bylo mi ctí, že jsem mohl do aukce svůj reprezentační dres věnovat,“ řekl sám Karel Poborský.

Celý výtěžek aukce bude po skončení sezony 2012/2013 spolu s penězi za projekt „Pojďme proměnit šanci“ opět věnován na účet Centra Bazalka. Jak klub a fanoušci podporují Centrum Bazalka: 1. Hráči A-týmu za každý vstřelený gól věnují na konto Centra BAZALKA 1.000,- Kč. 2. Klub SK Dynamo České Budějovice věnuje z každé prodané vstupenky 1,- Kč. 3. Centrum lze podpořit i přímo zasláním finanční částky na účet 7000017242/8040.

-TZ-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace