eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Drogba v HATTRICKU: Do Chelsea jsem nechtěl jít!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Evropské poháry, Homepage, Hráči, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔31.12.2018

Drogba se proslavil v Chelsea, kam původně vůbec nechtěl.

UPOUTÁVKA – Až do čtyřicítky si svoji velmi pestrou a svým způsobem i originální a ojedinělou kariéru protáhl muž, který dokázal na jedné straně poštvat na sebe své příznivce, ale na straně druhé si je i získat tak, že ho milovali a stále milují až za – fotbalový – hrob.

Ano, je to Didier Drogba, jeden z nejlepších afrických fotbalistů všech dob letos na podzim ve slunné Kalifornii splnil to, což už ostatně na jaře avizoval. Ukončil kariéru profesionálního fotbalisty. Proslavil se nejvíc v klubu, kam vůbec nechtěl jít.

Jeho ojedinělou kariéru mapuje příběh zveřejněný nyní v magazínu HATTRICK. Akcent je kladen na dvě Drogbovy účasti ve finále Ligy mistrů, do zápasů s Manchesterem United a Bayernem Mnichov, do nichž se výrazně zapsal. Jednou negativně, jednou pozitivně. Za to ho dodnes velebí nejen fanoušci Chelsea, ale dokáží jej ocenit i Bavoráci z Mnichova, jimž muž s iniciálami DD doslova „ukradl“ ušatou trofej.

Více napoví magazín HATTRICK, který je nyní na prodejních pultech. I celostránkovou fotografií do alba!

-red-

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace