eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dresy v české lize 2016/17: co si obleče Sparta, Plzeň nebo Jablonec?

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Sociální sítě, Synot liga, Topstory 🕔26.7.2016

dresy1ceskaliga1617_kolazhattrickuDresy českých klubů pro nadcházející sezonu 2016/17!

Do startu české nejvyšší soutěže 2016/2017 zbývá už jen několik málo dní, přesto ještě není znám nový sponzor ligy po Synotu, který ji měl na starosti v uplynulé sezoně. Pojďme se tak alespoň podívat na to, jaké dresy si přichystaly na nový ročník kluby jako Sparta Praha, Viktoria Plzeň nebo severočeský Jablonec!

FC Viktoria Plzeň

viktoriaplzen_logo85x85Obhájce mistrovského titulu z Plzně zůstává v nové sezoně věrný značce Puma, minimálně domácí dresy však prošly výraznou změnou! Dříve svislé pruhy, loni šikmé. Teď budou dokonce vodorovné a v modré barvě, zbytek dresu bude červený. „Přinášejí osvěžující grafický prvek demonstrující flexibilitu, sílu a bojovnost celého týmu,“ uvádí Viktorka na svém webu. Venkovní a třetí dres zůstává pro sezonu 2016/17 stejný.

AC Sparta Praha

acspartapraha_logo85x85Sparta hodlá letos už konečně slavit mistrovský titul, domácí rudé dresy pro nový ročník 2016/17 ale zůstávají beze změny. Naopak Pražané představili novou kolekci venkovních dresů, které budou celé bílé. Tady se letenský klub držel hesla ‚v jednoduchosti je krása‘. „Podle mě se dresy povedly a uvidíme, co na to fanoušci,“ nechal se slyšet Ondřej Zahustel. Čísla a jmenovky na zádech pak budou modro-žluté.

FK Jablonec

baumitjablonec_logo85x85Severočeši míří do ligové sezony 2016/17 taktéž s novým dresem. Jablonec se u domácí sady držel tradiční klubové barvy, zelená je však o něco tmavší než dříve. Na zadní straně pod krkem je pak bude zdobit slogan „Za Jablonec. V první linii“, který používá už dvě sezony. „Myslím si, že se dresy povedly a snad budou vítězné! Mám rád jednoduchý design. Nemám rád žádnou divočinu a opravdu se mi moc líbí,“ řekl útočník Stanislav Tecl.

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, fkjablonec.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace