eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Drahoš fandí Slavii, Horáček Bohemce, Křetínského zaměstnanec Topolánek „povinně“ Spartě

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔11.1.2018

Komu fandí prezidentští kandidáti?

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Před páteční a sobotní volbou prezidenta republiky kandidáti odpovídali na spoustu otázek z různých oblasti života. Pro fotbalové fanoušky může být důležitá i skutečnost, kterému klubu prezidentští adepti fandí. Profesor Jiří Drahoš už v prosinci pro Blesk.cz při akci s názvem „Pivo v podhradí“ prozradil, že ve fotbale přeje Slavii, zatímco v ledním hokeji je jeho favoritem Třinec.

Michal Horáček v anketě pro Týden.cz na otázku „Sparta, nebo Slavia?“ odvětil třetí cestou: „Bohemka“. K Bohemians se před časem hlásil i Mirek Topolánek, ovšem ten nyní v Mladé frontě DNES potvrdil, že dává přednost Spartě. Nejspíš i proto, že je elitním zaměstnancem Energetického a průmyslového holdingu (EPH) Daniela Křetínského, jinak majitele sparťanského klubu i deníku Sport.

Topolánek v úterním interview pro deník Mladá Fronta DNES na redaktorovo konstatování „S šéfem EPH Danielem Křetínským jste dohodnuti, že když ve volbě neuspějete, budete se moci vrátit do EPH…“ skáče novináři do řeči a říká: „No, vždyť jsem dokonce při odpovědi na anketní otázku, jestli Slavia, nebo Sparta, odpověděl, že Sparta. Takže pro to dělám absolutně všechno (rozesměje se).Samozřejmě, mám v EPH pouze pozastavené funkce.“ Vsetínský rodák a absolvent vojenského gymnázia v Opavě a strojní fakulty VUT v Brně, který ovšem žil a působil hlavně v Ostravě, mohl mít v mládí blízko i k ostravskému Baníku.

Otázka „Sparta, nebo Slavia?“ je jednou ze čtrnácti dotazů bleskové ankety serveru Týden.cz. Z dalších prezidentských kandidátů se pro Spartu rozhodli Marek Hilšer a Pavel Fischer, zatímco pro Slavii hlasovali Vratislav Kulhánek a Jiří Hynek. Největší outsider prezidentských voleb, hudebník Petr Hannig, který mj. objevil zpěvačku Lucii Bílou a vymyslel pro ni současný pseudonym (jmenovala se původně Hana Zaňáková), jako jediný prohlásil, že „mu je to jedno“.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: archiv)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace