eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dortmund terčem kritiky: Trenér si připadal jako Robinson Crusoe

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔16.3.2018

Dortmund v Evropské lize končí.

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – A tenhle znáte? Borussia Dortmund patří mezi deset nejlepších klubů v hodnocení evropských pohárů. Jako dobrý vtip to berou ti, kteří BVB nemusejí, jako špatný fanoušci žlutočerných. Statistika sice nelže, ale povídejte to na Westfálském stadionu po osmifinále Evropské ligy!

Dortmund nejprve prohrál doma se Salcburkem 1:2, aby pak v Rakousku remizoval 0:0. „Auf Wiedersehen,“ zazpívali německému týmu domácí fanoušci. S gustem, opovržením a především s posměchem.

Což to, prohrát se může, vypadnout taky, jako třeba v případě Plzně, která opustila evropskou scénu se ctí a uznáním. Ale nesmí se to tak odfláknout, jak to podle mnohých udělal právě Dortmund. „Rakouský trenér BVB Peter Stöger se u postranní čáry musel cítit jako Robinson Crusoe na ostrově, sám a bez jakékoliv pomoci,“ napsal ve svém komentáři Thomas Hennecke z Kickeru.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bvb.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace