eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak to dopadne v Bundeslize? Prvních pět týmů podle fotbal.hattrick.cz!

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.8.2014

Bundesliga_logo_navysku

Německá nejvyšší soutěž se kvalitou a atraktivitou stále více přibližuje Premier League nebo La Lize. Navíc se německé kluby pravidelně dostávají až do nejpozdějších fází evropských pohárů, kde mnohdy až nečekaně míchají kartami.

Kdo je v Bundeslize favoritem? To je jasné, málokdo očekává, že na konci se nebude radovat Bayern Mnichov. O pořadí za ním už ale všude možně probíhají diskuze. Uhájí Dortmund pozici druhého největšího klubu, nebo snad prožene Bavory? Naváže Schalke na jarní spanilou jízdu? Tady jsou odpovědi podle fotbal.hattrick.cz!

magath_wolfsburg vfl-wolfsburg.de

5. Vfl Wolfsburg (minulý rok 5.)

Vlci budou silní i letos. Zatímco minulý rok měl trpkou příchuť závěrečného zklamání, když Wolfsburgu jen o bod uteklo předkolo Ligy mistrů. I proto přišly do průmyslového města hned čtyři poměrně velká jména. Na hrotu by měl zvýšit konkurenci Dán Bendtner, v záloze bude tvrdit muziku mladík Guilavogui, zatímco na křídle se bude prohánět dlouholetý zaměstnanec Brém Aaron Hunt. Nejdražší letní posilou byl potom obránce Jung.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace