eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dočká se Ronaldo konečně titulu? Jak by mohla vypadat sestava Portugalska pro ME?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔6.11.2015

ruipatricio_zakrok_fifa.com

Portugalci mají v podstatě mírně nadprůměrný tým. Pokud však nastoupí Cristiano Ronaldo, kvalita se zvedne o několik stupňů. Dnes si zkusíme předpovědět sestavu menší země z Pyrenejského poloostrova.

Zdá se to až neuvěřitelné, ale Portugalsko se zúčastnilo jen sedmi evropských šampionátů z patnácti. Největšího úspěchu dosáhlo při domácím turnaji v roce 2004. Smolně dopadl nejen pro český výběr. Všemi podceňovaní Řekové zastavili hostitelskou zemi až těsně před vrcholem. Náplast v podobě stříbrných medailí nedokázala bolest utišit.

Příští rok bude Ronaldo na vrcholu sil. Jestli chce získat zlato, má k tomu dost možná poslední šanci!

Předchozí díly

Anglie Itálie
Belgie Německo
Francie

Brankář

Také Portugalci disponuji dlouhodobou jedničkou mezi tyčemi. Rui Patrício jí je od posledního evropského šampionátu v Polsku a na Ukrajině. Dlouhodobá opora Sportingu Lisabon mohla hlavní město již dávno opustit, on však zůstává věrný zelenobílým barvám. Kvalitní dvojka pak chytá v Lyonu, Anthony Lopes se však přes Patrícia do branky nedostane. Dosud odehrál pouze jediný zápas.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace