eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Do Sparty se má v roli trenéra vrátit Václav Kotal! Stane se Bořek Dočkal letenským hrdinou?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔19.2.2019

Václav Kotal zpět do Sparty?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Dvě důležité zprávy se nyní objevily ve spojení s pražskou Spartou. První známá, že by se na Letnou měl po rozvázání své smlouvy v Číně vrátit kapitán českého národního týmu Bořek Dočkal, a druhá, poněkud utajená, že by ve sparťanském klubu měl opět působit zkušený, šestašedesátiletý trenér Václav Kotal.

Náchodský rodák Kotal jako hráč dosáhl svých největších úspěchů dosáhl právě ve Spartě, s níž v letech 1976 a 1980 coby útočník dvakrát vyhrál Československý pohár. Po ukončení své hráčské kariéry krátce trénoval FK Kolín a FK Baumit Jablonec, poté působil několik let v pražské Spartě jako trenér B-týmu a skaut.

Setkání s Hřebíkem?

Poprvé na sebe Václav Kotal výrazně upozornil v sezoně 2009/2010, když s týmem Hradce Králové, kde dřív také hrával, vyhrál druhou ligu a po sedmi letech dovedl tento klub zpět do první ligy. V následující sezoně s ním hrál odvážný fotbal a vybojoval 41 bodů, které stačily na 8. místo. I další rok dokázal tým udržet v nejvyšší české fotbalové soutěži. V červenci 2012 byl jmenován trenérem v Jablonci, ale po nepřesvědčivých výsledcích byl na jaře 2013 odvolán.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace