eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dnes již neznámá fotbalová vesnice DRNOVICE: Od Poháru UEFA po okresní přebor

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔8.4.2014

stadion_drnovice hattrick

Nová rubrika tištěného magazínu Hattrick přinese v dubnovém čísle třeskutou reportáž z místa, které kdysi svítilo na české fotbalové mapě zářivými barvami, ale dnes se ztrácí v šeru „pralesních lig“. Takové jsou fotbalové Drnovice roku 2014, vesnice na okrese Vyškov.

V září 2000 sem přijel na první kolo tehdejšího Poháru UEFA Mnichov 1860. A nechybělo mnoho, aby tým kolem drnovického Miroslava Kadlece postoupil do druhého kola. Dnes se tom stejném stadionu prohánějí „bezejmenní“ fotbalisté okresního přeboru, stadion je v konkurzu a v jeho útrobách se dějí věci… no škoda mluvit.

Pohozené injekční stříkačky, prázdné obaly od analgetik, prostě semeniště místních i nemístních feťáků. „My jsme rádi, že můžeme hrát na trávníku fotbalového stadionu,“  říká současný předseda FKD o.s. – jak se klub nyní jmenuje – Daniel Brtníček. On a „jeho“ klub zdaleka nežije z kontroverzní minulosti, kterou na Vyškovsku tvořil Jan „Fogoš“ Gottvald. „S tím už nemáme nic společného. Žijeme jako každý jiný klub v okresním přeboru,“ říká Brtníček.

Co všechno to obnáší a jak vypadá stadion v současných Drnovicích, si můžete přečíst v dubnovém čísle magazínu Hattrick v nové rubrice Okresní přebor pod titulkem „Skromní Gottvaldovi pohrobci“. VYCHÁZÍ UŽ V PONDĚLÍ 14. DUBNA.

Titul_duben

-hh-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace