eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dle britských médií už obránce Terry nebude kapitánem anglické fotbalové reprezentace

📁 Aktuálně, Zahraniční fotbal 🕔3.2.2012
Dle britských médií už obránce Terry nebude kapitánem anglické fotbalové reprezentace

LONDÝN – Obránce Chelsea John Terry už nebude podle páteční zprávy britských médií kapitánem anglické fotbalové reprezentace. Informaci zveřejnila agentura Reuters.

Vedení anglické FA řešilo během pátku otázku, zda zbavit obránce Johna Terryho kapitánské pásky v reprezentačním týmu Anglie. Důvodem k tomuto počinu bylo obvinění fotbalisty z toho, že rasisticky urazil fotbalistu Antona Ferdinanda z QPR v říjnovém zápase.

Terryho kapitánská pozice byla ohrožena podruhé během dvou let. Poprvé jednatřicetiletý hráč zaskočil veřejnost v roce 2010 nevěrou s partnerkou svého spoluhráče z reprezentace Wayna Bridge. Nyní po Terryho problému s Antonem Ferdinandem konzultoval šéf FA David Bernstein budoucnost obránce Chelsea s jedenácti členy výkonného výboru a následně bylo rozhodnuto, že Terry již nebude kapitánem anglické fotbalové reprezentace.

René Machálek (mediafax)

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace