eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Desítky milionů za pomoc k titulu a do LM? Fámy zamořují fotbal. Lze jim věřit, nebo jde o fake news?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Homepage, Pavel Procházka, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.1.2019

Desítky milionů za pomoc k titulu a do LM?

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Šedesát milionů korun! Nebo dokonce sto milionů korun! Za co? Prý za pomoc k titulu, za pomoc k účasti ve stamilionové Lize mistrů. I za zakopání někdejší válečné sekyry. Třeba v dávkovaných částkách 20+20+20. Takové fámy teď běží tři týdny před startem jarní části tuzemské nejvyšší soutěže v zákulisí tuzemského ligového fotbalu. Jména a osoby? Bez dalších důkazů: „No comment“. Někdo se prý dohodl s jedním, zatímco druhý a zejména třetí, nejvíc zrazený, křičí vzteky. Lze vůbec tomu věřit? V zájmu zachování klidné mysli a radosti z dění na ligovém fotbalovém trávníku raději ne.

Ovšem už to, že autor těchto řádků podobné „zaručené“ zprávy se startem nového roku opakovaně – a z různých zdrojů – slýchá, jsou na pováženou. Nejsou to nějaké kecy zachycené od štamgastů v hospůdce páté cenové skupiny. Anebo od agentury JPP, tedy „Jedna paní povídala“.

Měla je pronést ústa důvěryhodných osob. Nebo naopak ústa osob poněkud nedůvěryhodných, zato ovšem zpravidla dobře informovaných. Nejsem z toho vůbec nadšen. Nejhorší variantou by bylo, kdyby to byla pravda.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace