eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Derby v neděli 20. 3., předprodej v pátek! Na O2 Sport Kohák a F. R. Čech

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Synot liga, Topstory 🕔3.3.2016

mario_holek_hra sparta.czDerby pražských S se blíží!

NOVINKA – Jarní pražské derby mezi Spartou a Slavií se blíží. Už se ví, že se nejsledovanější ligový zápas bude hrát v neděli 20. března od 15 hodin na Letné a předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 4. března v 9 hodin na Ticketportal.cz.

Jak oznámila pražská Sparta na svém webu sparta.cz, vstupenky na 285. derby pražských „S“ se budou prodávat nejprve pro sparťanské permanentkáře on-line přes Ticketportal.cz pomocí Hometicketu. Každý letenský permanentkář si může zakoupit dvě vstupenky navíc. Tato fáze prodeje vstupenek bude zahájena v pátek 4. března a ukončena bude pro permanentkáře v sobotu 5. března ve 20 hodin.

V případě, že se vstupenky nevyprodají v této fázi, bude následovat volný prodej v neděli 6. března po ligovém utkání s Jabloncem (výkop v 15 hodin) pouze v pokladnách 2 a 3 letenského stadionu.

Pokud ani po zápase s Jabloncem nebude vyprodáno, bude možné vstupenky zakoupit on-line přes Ticketportal.cz i od pondělí 7. března. V této fázi si lze zakoupit maximálně čtyři vstupenky na osobu.

Vstupenky do sektoru hostí bude distribuovat pouze SK Slavia Praha.

Ringo Čech proti Kohákovi!

Kdo se nedostane na stadion, bude moci derby sledovat prostřednictvím TV stanice O2 Sport nebo na www.isport.cz (www.blesk.cz). Diváci stanice O2 Sport se navíc díky multidimenzi dočkají zajímavé show i před televizními obrazovkami.

Bude se totiž opakovat oblíbený fanouškovský komentář z loňského podzimu z derby v Edenu Slavia – Sparta (1:0, v neděli 27. září 2015), kdy za pultíky usedly známé osobnosti z řad skalních příznivců obou rivalů.

Během přímého přenosu může divák sledovat buď komentář klasický, ten budou mít ve své režii Milan Štěrba a Václav Pilný. A pak tu bude volba pro opravdové fanatiky. Pokud vaše srdce bije pro klub z Letné, tak vás jistě potěší herec a režisér Jakub Kohák.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace