eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Deadline Day v Barceloně: Přijde ještě nějaká posila?

📁 Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.8.2014

koke_clubatleticodemadrid.com

Barcelona udělala přes léto několik kvalitních přestupů, ale stále se naskýtá otázka, zdali ještě někdo přijde. Trenér Luis Enrique musí být s kádrem spokojen, nicméně v případě ochoty jiných klubů prodávat, by ještě Katalánci mohli o někoho posílit. Přeci jenom následujících 17 měsíců po uzavření letního okna nebudou moci provádět žádné transfery.

Jeden odchod je ještě pravděpodobný, a sice Alexe Songa. Defenzivní záložník na Nou Camp vůbec nehraje, což se mu pochopitelně nelíbí a klub se nebrání jeho prodeji. Jednou z možných destinací je Anglie. My se však budeme věnovat jenom příchodům – vybrali jsme 3 potenciální posily.

Koke (Atletico Madrid)

Na rovinu: Barcelona po Kokem půjde jedině tehdy, pokud ho bude Atletico ochotno uvolnit. To se s největší pravděpodobností pár dní před koncem přestupového okna nestane, ale přesto stále kolují zvěsti o tom, že případná nabídka ve výši 50 mil. eur by mohla s věcmi pořádně zahýbat.

Barcelona letos utrácí o sto šest, neboť v následujících třech oknech si to nebude moci dovolit a Koke je už nějakou dobu její vysněnou posilou. Univerzální španělský záložník ale Kataláncům v lovu na svou osobu nijak nepomáhá. Sám se vyjádřil, že je v Atletiku naprosto spokojen a nic mu nechybí.

www.FCBarcelona.cz, můj zdroj informací o katalánském velkoklubu

(foto: clubatleticodemadrid.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace