eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Damková končí v čele Komise rozhodčích FAČR, povede ji Tulinger

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔31.3.2016

dagmardamkova_ukazujerukanahore_uefa_comDamková končí jako předsedkyně Komise rozhodčích FAČR!

PSALI JINDE – Dagmar Damková k dnešnímu dni – 31. březnu 2016 – po necelých pěti letech končí ve funkci předsedkyně Komise rozhodčích Fotbalové asociace České republiky (FAČR). Učinila tak z důvodů mezinárodně-politických i vzhledem ke své pracovní vytíženosti pro asociace FIFA a UEFA. Vedením komise byl z titulu své funkce místopředsedy KR FAČR pověřen Miroslav Tulinger. S předpokladem, že tomu tak bude do konce soutěžního ročníku 2015/16, nerozhodne-li Výkonný výbor FAČR jinak.

Damková dále zůstává členkou KR FAČR se specializací na sestavování mezinárodních listin, bude také nápomocna samotným mužským i ženským rozhodčím, kteří figurují na mezinárodních listinách. V její gesci práce pro FAČR nadále zůstane zajišťování seminářů FIFA a UEFA vedených mezinárodními instruktory a také spolupráce při konání pohárových a reprezentačních zápasů.

O konci Damkové ve funkci předsedkyně KR FAČR dnes informoval předseda FAČR Miroslav Pelta v rámci semináře KR. Zároveň ocenil, jak Damková ve své funkci dlouhodobě pomáhala nejen špičkovým českým rozhodčím, ale také prestiži asociace jako celku v rámci FIFA a UEFA.

„Je na místě poděkovat Dáše Damkové za obrovský kus práce, který zde po pět let odváděla. Vždy se mi s ní výborně spolupracovalo, její přínos v rámci mezinárodních struktur pro naši asociaci i pro výkonnostní růst špičkových českých rozhodčí je absolutně neocenitelný. Byť končí ve funkci předsedkyně komise, jsme velmi rádi za to, že bude dál fungovat ve prospěch komise rozhodčích. Dagmar Damková však svými schopnostmi přerostla Českou republiku a logicky míří do mezinárodních organizací FIFA a UEFA,“ řekl Pelta.

„Své práci jsem vždy dávala maximum a všem se můžu podívat do očí. Jedna životní etapa končí a nebylo to jednoduché rozhodování. Nicméně život jde dál a já se nyní rozhodla udělat další profesní krok. Všem českým rozhodčím však budu stále nápomocná a dál se pro ně budu snažit dělat všechno, jako tomu bylo doposud. Kdokoliv z nich se na mě může vždy obrátit, ostatně v komisi rozhodčích nekončím. Všem rozhodčím nicméně přeju jen to nejlepší v jejich dalších kariérách i osobních životech,“ uvedla Damková.

-red-

(zdroj textu: fotbal.cz, zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace