eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

ČTĚTE V BŘEZNOVÉM HATTRICKU! Zruší v Premier League po Berbrově vzoru remízy?

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Gambrinus liga, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔20.3.2014

Titul_brezen1

Změny, které místopředseda FAČR za Čechy a šéf Plzeňského fotbalového svazu ROMAN BERBR prosadil na Plzeňsku, začínají být inspirativní pro celý český fotbal (a nejen pro něj). Nyní se je bývalý ligový sudí snaží pomalu pouštět i do vyšších pater tuzemského sportu číslo 1. Například v ČFL i v českých skupinách divize, jak HATTRICK informoval jako první, budou od sezony 2014/2015 po hokejovém a plzeňském vzoru zrušeny remízy. O přidělení třetího bodu v případě nerozhodného výsledku rozhodne penaltový rozstřel, Berbrovu novinku již nedávno schválil výkonný výbor FAČR . A možná se jí nechají inspirovat i v zahraničí, třeba v anglické Premier League! Pak by se penaltové rozstřely mohly brzy týkat třeba i Gambrinus ligy.

„V Anglii, v Premier League, měli už tři jednání o penaltových rozstřelech po remíze. Dagmar Damkovou o tom informoval šéf anglických rozhodčích. Tak mě trochu s nadsázkou napadlo, že bych si ty plzeňské rozstřely snad měl nechat patentovat. Údajně to ale v té Premier League vypadá nadějně. A když to pustí v Anglii, tak se to brzy zavede všude. Ostatně tak tomu bylo před lety i se zavedením tříbodového systému za vítězství,“  prohlásil Roman Berbr v nezvykle otevřeném a exkluzivním interview pro březnové číslo magazínu HATTRICK.

Berbr Roman kristal mic (1)

A jak se Roman Berbr mj. dívá na zavedení videa ve fotbale a na úroveň českých rozhodčích? Proč podle něj nebyl Pavel Královec nominován na MS 2014 v Brazílii? A proč by místopředseda FAČR s klidem zavedl baráže o záchranu či o postup i v nejvyšší ligové soutěži a kdo a proč tomu brání?

To vše se dozvíte v březnovém čísle magazínu HATTRICK,  které vychází už VE ČTVRTEK 13. BŘEZNA 2014!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace