eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Cristiano stále maká v posilovně, Skalák si užil první gól!

📁 Aktuálně, Homepage, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔22.4.2016

cristianoronaldo_makavposilovneduben16_instagram_com_cristianoCristiano Ronaldo maká v posilovně! A Jiří Skalák se raduje z prvního gólu.

ŽIVOT HVĚZD NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH – S dalším koncem pracovního týdne nemůže chybět ani naše pravidelná rubrika věnovaná těm nejzajímavějším příspěvkům fotbalových hvězd na sociálních sítích jako Instagram, Twitter a další. Na co se můžete těšit?

Cristiano Ronaldo dál maká v posilovně, nechybí ani snímek z večeře s přáteli. Mesut Özil vyrazil na výlet i se svým psem a Mario Balotelli pořídil selfíčko v tréninkovém centru AC Milán. Řeč dojde i na premiérovou trefu Jiřího Skaláka v Anglii!

Opět v posilovně

Fotky z posilovny jsou v posledních týdnech a měsících u Cristiana Ronalda velice časté. Ani tentokrát se neopomněl při cvičení řádně vyfotit!

https://www.instagram.com/p/BETRP6HBpf5/?taken-by=cristiano

V plném tréninku

Obyčejná fotografie z tréninku, přesto si získala více jak milion lajků! Real Madrid cítí velkou šanci, titul rozhodně není v nedohlednu.

⚽️

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace