eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Coman má teprve 19 let, přesto už má na kontě několik trofejí! Co všechno vyhrál?

📁 Aktuálně, Homepage, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔25.5.2016

kingsleycoman_sbirkatrofeji_kolazhattrickuComan sbírá jednu trofej za druhou!

Francouzský křídelník Kingsley Coman má teprve devatenáct let, přesto už ve svém fotbalovém životě dokázal věci, které se většině hráčů nepoštěstí za celou kariéru! Trofeje sbírá jako na běžícím páse a je mu úplně jedno kde!

Když se před několika dny na internetu objevila informace, kolik má mladičký Coman na svém kontě klubových pohárů, ihned obletěla celou planetu! Obdiv si vysloužil i na sociální síti Twitter, kde se to komentáři jen hemžilo.

Některé zdroje uvádějí, že Kingsley Coman, který tři dny po startu mistrovství Evropy ve Francii oslaví své 20. narozeniny, získal už devět trofejí. Jiné dokonce mluví o číslovce deset! A kde je zakopaný pes? To se dozvíte dále v článku!

Čtyři trofeje ve Francii

psg_logo85x85Kingsley Coman poprvé nazul kopačky v týmu US Sénart-Moissy, roku 2004 jeho další kroky směřovaly do Paris Saint-Germain. Právě tady o dalších devět let později poprvé dostal šanci také v seniorském týmu, během dvou sezon 2012/13 a 2013/14 si ale všehovšudy připsal na svůj účet pouze čtyři soutěžní starty.

Stal se vůbec nejmladším hráčem v historii PSG, který si zahrál za A-tým! V době jeho debutu měl 16 let a 8 měsíců. A přestože toho moc neodehrál, sbíral trofeje. V Ligue 1 získal dva tituly, navrch přidal i dva domácí poháry!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace