eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Co vše je vše ovlivněno mediální zdatností trenéra Trpišovského? Aneb ven z bubliny, slávisté, vzhůru do boje o titul!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔18.2.2019

Slavia v Plzni nezískala ani bod, boj o titul se zamotává.

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍM – K tomu, že v nedělním šlágru 21. ligového kola mistrovská Viktoria Plzeň vyhrála ve svých Štruncových sadech nad lídrem tabulky 2:0 zcela zaslouženě a že rozdíl mezi první Slavií a druhou Viktorkou je tak čtrnáct kol před koncem už jen tříbodový, se již vyjádřila spousta povolaných i méně povolaných.

„No, žádný strom neroste až do nebe a Slavia se o tom přesvědčila. Plzeň si ji zkušeně namazala na chleba. Slávisté neměli šance a na držení míče se nehraje. Vrba předčil Trpišovského, který na tu svoji lásku k Liberečákům jednou dojede. Viz nedělní výkon Ševčíka. Ale všechno zlé je k něčemu dobré. Třeba teď nejgeniálnější sportovní manažer na světě Nezmar pochopí, že měl v zimě hledat hlavně útočníka,“ napsal na Facebooku bývalý šéfredaktor deníku Sport, dnes šéfredaktor Svět motorů Zbyšek Pechr.

To podepisuji v plném rozsahu.

Nejen o nekritickém pohledu na Ševčíka

„Dosavadní pohled na Petra Ševčíka byl hodně ovlivněn mediální zdatností Jindřicha Trpišovského,“ uvedl na Twitteru trefně a vtipně současný zástupce šéfredaktora deníku Sport pro fotbal Štěpán Filípek.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace