eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Co vládlo české zimě: Přestup do Číny nebo Mercedes Afričanovi?

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔24.3.2017

hattrick_duben2017_nahled

UPOUTÁVKA – Zima už je minulostí, jarní soutěže v plném proudu. Co ale vládlo české zimě? Letos byla mimořádně „plodná“. Uskutečnil se druhý nejdražší přestup v historii, hráč českého klubu získal titul kontinentálního mistra a k českému klubovému šampionovi se upsal hráč s mimořádnou fotbalovou minulostí.

Jistě tušíte, o která jména a které události jde. Dočkalův přestup do Číny, Ngadeův mercedes, který dostal od Slavie za titul mistra Afriky, či Ivanschitzova skvělá minulost? To jsou podle Hattricku tři největší události právě skončené zimy. Mapujeme je v březnovém vydání našeho magazínu, který je nyní na trhu.

Rubrika TOP 10 obsahuje i další události, které se uskutečnily v letošní zimě. Třeba Vukadinovičův (ne)přestup do Slavie, zavedení videa, byť zatím v offline režimu a taky třeba debaty o budoucích herních české nejvyšší soutěže.

To vše v magazínu Hattrick!

hattrick_duben2017_titulnistrana

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace