eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Co hovoří proti Chile? 5 argumentů, proč jsou Vidal a spol. proti Brazílii dopředu poraženi

📁 Články, Homepage, MS 2014, Reprezentace, Topstory 🕔28.6.2014

Uruguay v Chile - Group C Copa America 2011

Hráči Brazílie i celá pořadatelská země právě probíhajícího mistrovství světa si před osmifinálovým duelem s reprezentací Chile nepřipouští nic jiného než výhru a očekávaný postup do čtvrtfinále a má k tomu hned několik důvodů. A nejen ten, že je papírovým favoritem tohoto střetnutí.

Chilané si velice dobrými výkony v těžké základní skupině B řekli o pozornost celého fotbalového světa, dokonce zaslouženě poslali domů i úřadující mistry světa ze Španělska, ale jak se postaví proti Brazílii, jakoby byli již dopředu poraženým týmem. Přestože herně se mohou obě mužstva rovnat. Co hovoří proti Chile?

Chilané s Brazilci jako hokejoví Slováci s Čechy

Národní tým Chile již několik let patří mezi rozhodně ty silnější jihoamerické země, ale jak narazí na Brazílii, tak to je konec. Chilané mají z pořadatelské země právě probíhajícího světového šampionátu podobný komplex, jako mají slovenští hokejisté ve vzájemných zápasech s českou reprezentací.

Chile dokázalo zatím porazit Brazílii pouze sedmkrát v historii, a to přitom mají oba týmy za sebou už úctyhodných 68 vzájemných duelů. Přičemž hned v jednatřiceti případech vyšli Chilané dokonce gólově naprázdno.  Podobné to bylo i na MS v roce 2010 v JAR, kde Brazílie přejela svého soupeře v osmifinále po jasném výsledku 3:0.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace