eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Co bychom dělali v Rusku, když jsme i za Burkinou Faso!

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Topstory 🕔12.6.2017

Češi v Norsku pouze remizovali.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Moc bych si přál, aby český národní tým do roka a do dne hrál na světovém šampionátu v Rusku. Všude čtu teorie, jak je možné se na mistrovství světa dostat, koho musíme porazit, s kým můžeme získat body navíc a s kým nesmíme ztratit. Je to pěkné mazání medu kolem pusy.

Na konci podzimní a jarní sezony uhrál tým Karla Jarolíma s Norskem čtyři body. Doma vyhrál 2:1, venku remizoval 1:1. Je to bilance aktuálně 44. týmu rankingu FIFA (Česko) s týmem na 87. pozici téhož pořadí. Jinými slovy, teorie je splněna, výsledky odpovídají postavení zemí s takovými koeficienty a rozdíly mezi sebou. Proč bychom měli být před zápasem v Oslo „jasnými favority“? To přání bylo otcem myšlenky, ostatně výsledek a zejména absolutně rozdílný průběh obou poločasů ukázal, žen bod byl pro hostující tým ještě velkou odměnou. I když s nádechem Pyrrhova vítězství, vlastně remízy.

A teď mi řekněte, proč by měl Jarolímův tým, většinou fanoušků a médií viděn růžovými brýlemi, bodovat na podzim se soupeři, kteří jej čekají?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace