eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Cizinci, kteří sází góly v Česku! TOP 4 zahraniční kanonýři v Synot lize 2015/16

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔26.11.2015

murismesanovic_hraczapasusolomouci_fcvysocina_czMešanovič dává hodně gólů, Jihlavě to ale nepomáhá.

Za pražskou Spartu sází branky David Lafata, „sešívaní“ z Edenu zase mají Milana Škodu! Nejsou to ale jen tihle dva, kterým se v Synot lize 2015/16 střelecky daří. V Česku se výrazně prosazují také cizinci!

Kdo patří mezi TOP 4 nejlepší střelce aktuálního ročníku Synot ligy ze zahraničí? Na to se dnes společně podíváme! Chybět nebude zastoupení z Bosny a Hercegoviny či Nigérie.

4. Muris Mešanovič (Bosna a Hercegovina / Vysočina Jihlava)

6 branek

fcvysocinajihlava_logo85x85Pětadvacetiletý bosenský útočník Muris Mešanovič je klíčovým mužem jihlavské Vysočiny, přitom ze začátku jen vysedával na lavičce. Letos už v šesti případech dokázal rozvlnit síť! Jeho branky ale nezajistily mnoho bodů.

Skóroval v pěti zápasech, v nichž Jihlava dvakrát remizovala a třikrát prohrála. Nejpovedenější zápas zažil doma proti Dukle, kdy přispěl dvěma přesnými zásahy k plichtě 2:2. Dříve Mešanovič hrával také za Jablonec či Dunajskou Stredu.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace